2017 yılının en çok kazanan ünlü isimleri belli oldu

2017'nin son günlerinde listeler ortaya çıktı. 2017 yılı kimileri çok ballı oldu. İşte 2017'nin en çok kazanan 6 ünlüsü...

Listenin açılışını 'Beauty and the Beast' filminin başarısından 14 milyonluk bir kazanç elde eden 27 yaşındaki Emma Watson ile yapıyoruz.

'Bad Moms' filmiyle adından oldukça söz ettiren Mila Kunis, 2017'de 15 buçuk milyon dolar kazandı ve bu rakamla listenin 5. sırasında.

Melissa McCarthy, 'Mike and Molly' isimli televizyon programını bıraksa da kazanmaya devam ediyor. 'Life of the Party' filminin gişe başarısı, bu yıl McCarthy'ye 18 milyon dolarlık bir kazanç sağladı.

Son iki yıldır zirvede görmeye alıştığımız Jennifer Lawrence'ın 2017'deki sırası: Üçüncülük. 'Hunger Games' olmadan da, 24 milyonluk bir ciro elde eden aktrisin bu kazancında Dior ile gerçekleştirdiği işbirliğinin de katkısı büyük.

1.Emma Watson
Emma Watson

2.Mila Kunis
Mila Kunis
 
3.Melissa McCarthy
Melissa McCarthy
 
4.Jennifer Lawrence
Jennifer Lawrence
 
5.Jennifer Aniston
Jennifer Aniston

Jennifer Aniston için hala 'Friends'in kredisini yiyor diyebiliriz. Bu yıl 25 buçuk milyon dolarlık gelirinin çoğunu reklam filmlerinden kazanan Aniston, çektiği filmlerle değil, Smartwater, Aveeno ve Emirates reklamlarıyla gündemde.
 
6.Emma Stone
Emma Stone

'La La Land' ile Akademi Ödülleri'ne damga vuran Emma Stone'nun bu başarısı, gelir grafiğine de yansımış durumda. 26 milyon dolarlık bir kazanç elde eden aktris, 2017'nin en çok kazanan kadın oyununcusu.