25 Yıllık Evlilikleri, Genç Mimar Yüzünden Mi Bitti

İki çocuklarına rağmen çeyrek asırlık evliliklerini tek celsede bitiren Tugay Kerimoğlu-Etkin Ünal çiftinin arasına, Yeditepeli genç mimarın girdiği ortaya çıktı.

 

Eski futbolcu Tugay Kerimoğlu ile 25 yıl aynı yastığa baş koyduğu Etkin Ünal'ın boşanmasının sır perdesi yavaş yavaş aralanıyor. Fikir ayrılıkları gerekçesiyle geçtiğimiz ay boşanan ünlü çiftin ayrılığı hakkında şok bir iddia ortaya atıldı.

Takvim Gazetesi'nin haberine göre; Geçtiğimiz günlerde verdiği bir röportajda "Tugay'ın saçma sapan insanlarla kurduğu arkadaşlıklar onu çok değiştirdi" diyen Ünal'ın isim vermeden işaret ettiği kişinin genç bir mimar olduğu öne sürüldü.

INSTAGRAM'DA MANİDAR PAYLAŞIM
Kerimoğlu'nun Suadiye'deki evini de dekore eden mimar A.'nın boşanmanın sebebi olduğu konuşuluyor. Yeditepe Üniversitesi mezunu olan genç mimarın, Kerimoğlu çiftinin boşandığı gün instagram'da "Ve kaptan gemiyi terk etti" diye yorum yaptığı da öğrenildi.

ÇEYREK ASIRLIK YUVA YIKILDI
2 çocuklarına rağmen çeyrek asırlık evlilikleri tek celsede biten ikilinin boşanmasından hemen sonra bu paylaşımı yapan A.'nın bu hamlesi ise "Boşanmanın nedeni genç mimarın baskısı mı?" yorumları yaptırdı.