Adını Aleyna Tilki'nin sevgilisi olarak duyuran Emrah Karaduman'dan Serdar Ortaç'a alacak davası

Serdar Ortaç, bir süre önce menajer Emrah Karaduman'dan bir şarkının arenjesini istedi ve iki haftalık bir çalışma sonrasında isteği yerine getirildi. Serdar Ortaç işi teslim aldığında gönderdiği mesajda, şarkıyı beğendiğini ve parayı kısa sürede ödeyeceğini söylemesine rağmen aradan geçen zamanda harekete geçmeyince, Emrah Karaduman da soluğu mahkemede aldı.

SERDAR ORTAÇ 25 BİN LİRAYI VERMEDİ
'Söyle Nereye Kadar' adlı şarkının aranje ücreti olan 25 bin lirayı ödemediği gerekçesiyle mahkemeye verilen Serdar Ortaç duruşmaya katılmazken, davada dinlenen aranjörlerden biri Serdar Ortaç'ın maddi sıkıntılar içinde olduğunu bildiğini söyledi. Kısa bir süre önce peş peşe dört reklam filmi çeken Serdar Ortaç'ın borcunu neden ödemediğiyse belirsizliğini koruyor.

"SERDAR ORTAÇ'IN MADDİ SIKINTISI YOK"
Haberin gündeme getirildiği 'Duymayan Kalmasın' programına ulaşan Serdar Ortaç'ın avukatı, Emrah Karaduman'ın işi tam bir şekilde teslim edemediği için Serdar Ortaç'ın bu şarkıyı albüme koymadığını ancak buna rağmen 6 bin liralık bir ödeme yapıldığını söyledi. Makbuzun ellerinde olduğunu söyleyen avukatı, Serdar Ortaç'ın da herhangi bir maddi sıkıntı içinde olmadığını söyledi.