Ahlaksız teklifi canlı yayında anlattı

'Para hiç sorun değil!'

Kanal D ekranlarında yayınlanan 2.Sayfa programına oryantal Didem Kınalı konuk oldu. Meslek hayatının zorluklarından bahseden Kınalı, dün akşam başına gelen ‘ahlaksız teklifi’ canlı yayında anlattı.

İşte Didem Kınalı’nın açıklamalarından satır başları...
Uzun zamandır dans ediyorum, dans etmek hiç kolay değil. Daha dün akşam başıma bir olay geldi.

Bir telefon geldi, ben menajerimi aramalarını istedim. Özellikle numarasını da verdim, ama onlar ısrarla benimle görüşmek istediklerini söylediler.
Ahlaksız teklifi canlı yayında anlattı: Para hiç sorun değil

Çok zengin yabancı bir beyefendi varmış, gözükmek istemiyormuş! Süit oda kiralamış orada benim dans etmemi ve danstan sonra gidip onunla sohbet edip yemek yemi istiyormuş...

Bana parayla ilgili hiçbir sıkıntılarının olmadığını... Odaya ne asistan, ne menajer kimsenin girmeyeceğini söylediler. Süitte özel dans edecekmişim. Ben tabi ki de böyle bir şeyi kabul etmedim.

Didem Kınalı, seyircilerden gelen 'estetiği çok abartmış' yorumlarına şu cevabı verdi: 'Ben yüzüme hiçbir şey yapmadım. Alnımda botoks var bunu herkes yaptırıyor. Burnumu yıllar önce yaptırmıştım, dudaklarıma da ben biraz dolgun seviyordum, yaptırdım olmadı. Gittim aldırdım, normale döndü.Başka hiçbir şey yok yüzümde...