Annesine ettiği küfür mesajlarını görünce, ilişkiye son verdi

Hacı Sabancı'nın Özge Ulusoy'u terk etme nedeninin, yakaladığı mesajlar olduğu ortaya çıktı. Mesajlarda Özge, Hacı'nın annesine küfürler etmiş.

 
 

Instagram'da magazin ünlüleri hakkında yorumlar yazan 'magagenius' isimli hesaptan çok çarpıcı bir iddia ortaya atıldı. Bu iddiaya göre, Hacı Sabancı, Özge Ulusoy'un telefonunu karıştırırken annesiyle yaptığı özel konuşmaları görmüş ve onların arasında annesi Arzu Sabancı hakkında ağza alınmadık küfürlerin olduğu mesajlaşmaları görmüş.Mesajlar okumasının ardından ilişkiyi bitirmiş.

ÖZGE AĞZA ALINMAYACAK SÖZLER SÖYLEMİŞ
İlişkinin neredeyse başından beri Arzu Sabancı'nın kendisine tavır almasını hazmedemeyen Özge Ulusoy'un annesine bu tavırlardan rahatsız olduğunu küfürlü bir dille ortaya koyduğunu gören Hacı Sabancı o an ilişkisini bitirme kararı almış.

"ÖZGE'NİN BU KADAR KALİTESİZ OLACAĞINI DÜŞÜNMEMİŞTİM"
Hatta bu sürpriz kararın nedenini merak eden yakınlarına da ''Özge'nin bu kadar kalitesiz olabileceğini hiç düşünmemiştim'' diye dert yanmış.

HACI SABANCI'DAN İDDİALARA YANIT
Böylesine sert ve çarpıcı iddiaların ortaya atılmasının ardından Özge Ulusoykonuyla ilgili sessizliğini korurken Hacı Sabancı'dan açıklama geldi. Hacı Sabancı, haberi yapan 'Magagenius' hesabına attığı şu mesajla olayı doğruladı: ''Aldığınız duyum doğru olduğu gibi 'Kalitesiz' sıfatı o kız için iltifat kalır.''

İşte Hacı'nın iddiaları doğruladığı mesaj: