Ema Aydın kendi adına gerçekleştirdiği "EMA BEAUTY" markasıyla kısa sürede sanat, siyaset ve cemiyet hayatının ünlü isimlerinin tercihi olmayı başardı.

EMA AYDIN "EZBERE YAPILAN MAKYAJ DEĞİL KİŞİYE ÖZEL MAKYAJ DOĞRUDUR"

EMA AYDIN "MARKAMI DÜNYAYA AÇMAYA HAZIRLANIYORUM"

EMA AYDIN "KADIN DOĞRU MAKYAJ DOĞRU BAKIM YAPTIRMALIDIR"

Çirkin kadın olmadığını bakımsız kadın olduğunu dile getiren Ema Aydın kadınların özellikle ciltlerine çok dikkat etmelerini tavsiye etti. Adına ürettiği kaş, kirpik ve saç serumunu organik doğal ürünlerden gerçekleştirdiğini müşterilerinin bu güven ve doğru bakımı tercih ettiklerini açıkladı.

Ema Aydın, "Neden kalıcı makyaj diye çok merak edilen sorulara da burdan cevap vereyim.  Düşünün ki kemoterapi görmüş tüm kaş ve kirpikleri tamamen dökülmüş bir kadına yeniden öz güvenini geri kazanması için kalıcı makyaj yapıyoruz çünkü sadece bu yöntemle doğal ve hayal ettiği gibi görünmesini sağlayabiliriz. Bunun dışında günümüz çalışan kadınların hayatını kolaylaştırmak için yine kalıcı makyaj büyük önem taşıyor.Birbirinden önemli müşterileri kliniğinde ağırladığını söyleyen Ema Aydın cemiyet hayatının önemli isimlerinden Yasemin Özilhan ile magazin dünyasının öenmli isimlerinden Demet Şener'in tüm bakımlarını gerçekleştirdiklerini doğru, sağlıklı ve güvenilir hizmetlerinden dolayı tercih edildiklerinden dolayı çok mutlu olduğunu söyledi.Ema Aydın Yurtdışında aldığı eğitimlerle yıllarca ezbere yapılan kalıcı makyaj işlemlerini değiştirip kişiye özel çalışarak fark yaratmayı başardı. Kadınlar bu yöntemi daha doğru ve güvenilir bulduğu için "EMA BEAUTY" markasını yarattığını söyledi. Kısa sürede İstanbul Nişantaşı'nda 2, Ankara Çukurambar'da 1 ve İzmir Alsancak'ta 1 toplamda dört şubesiyle hizmet veriyor. Kalıcı  makyaj, ipek kirpik, cilt bakımı, protez tırnak ve kaş tasarımı hizmetleri veren şubelerinde kendi adına ürettiği makyaj malzemelerini A plus mağazalar açarak önce Türkiye'ye sonra dünyaya açılmayı hedeflediğini belirtiyor.Özellikle tüm dünyayı saran covid 19 virüsünün etkisi tamamen bittiğinde markasını dünyada kendine güvenen kadınlara ulaştırmayı hedeflediğini bunun alt yapı çalışmalarını yürüttüğünü belirtti.