Burcu Esmersoy'un, Ünlü İş Adamı ile Aşk Yaşamaya Başladığı İddia Edildi

Gönlünü Berk Suyabatmaz'a kaptıran güzel sunucu Burcu Esmersoy, bayramda sevgilisiyle günlüğü 22 bin TL olan 'Cobra King' isimli lüks yatta Ege'de romantizm yaşayacak.

 

Aşk hayatında aradığı mutluluğu bir türlü bulamayan Burcu Esmersoy'un şansı döndü. Aralık 2016'da kendisine evlenme teklif eden işletmeci Tuna Aksu'dan "Seninle evlenmek ve çocuk sahibi olmak istemiyorum" diyerek ayrılan Esmersoy, gönlünü iş adamı Berk Suyabatmaz'a kaptırdı.

ÜNLÜ İSİMLERLE AŞK YAŞADI
Kısa süre önce tanışan ikiliyi ortak arkadaşlarının bir araya getirdiği öğrenildi. Aralarında Berrak Tüzünataç'ın da olduğu birçok ünlü güzelle aşk yaşayıp tasarımcı Deniz Marşan'la da evliliğin eşiğinden dönen iş adamı, jestleriyle çok beğendiği güzel sunucunun aklını başından aldı.

GİZLİ GİZLİ GÖRÜŞMEYE BAŞLADILAR
Çapkın işadamının ilgisinden etkilenen güzel sunucu da Suyabatmaz'la gizli gizli görüşmeye başladı. Öyle ki ünlü sunucu, geçtiğimiz günlerde iş adamının günlük 5 bin 250 euro'ya (yaklaşık 22 bin TL) kiraladığı 'Cobra King' adlı 34 metrelik guletle Bodrum'da tatile çıktı.

VATAN ŞAŞMAZ İÇİN GELDİ
Cinayete kurban giden yakın dostu Vatan Şaşmaz'ın Üsküdar'daki cenaze töreninde katılmak için tatiline ara verip İstanbul'a gelen Esmersoy, yine Bodrum'daki aşkının yanına gitme planı yaptı.

KARAYA AYAK BASMAYACAKLAR
Ege koylarını gezip romantik anlar yaşayacak olan ikilinin bayram nedeniyle oluşacak Bodrum'daki yoğunluktan kaçmak için de karaya ayak basmayacakları tahmin ediliyor. Çiçeği burnunda aşıkların objektiflere yakalanmamak için rotayı daha sonra Yunan Adaları'na çevireceği konuşuluyor.

BURCU TAKİP ETMİYOR
Birçok ünlü güzelle aşk yaşayan Berk Suyabatmaz, Esmersoy'u instagram'da takip ediyor. Temkinli davranan Esmersoy ise işadamını takip etmiyor.

Çiçeği burnunda aşıkların romantik anlar yaşadığı 'Cobra King' isimli 34 metrelik ultra lüks yatta toplam 4 kamara var. 1 kaptan, 1 aşçı, 1 makineci, 1 gemici ve 2 servis görevlisi olmak üzere 6 mürettebatın hizmet verdiği yatın günlük kira bedeli 5 bin 250 euro yani yaklaşık 22 bin TL...

(Kaynak: Takvim)