Buse Varol, Alişan'ın Eski Nişanlısı Eda Erol Hakkında İlk Kez Konuştu

Oyuncu Buse Varol, katıldığı magazin programında eşi Alişan ile eski nişanlısı Eda Erol hakkında, "Vicdanlı biriyim, ayrılık haberlerine çok üzüldüm" şeklinde konuştu.

 

Vatan Gazetesi Magazin Müdürü Gülşen Yüksel Salt ile Posta Gazetesi Magazin Müdürü Müge Dağıstanlı'nın hazırlayıp sunduğu, teve2'de yayınlanan '2. Sayfa' programına konuk olan Buse Varol, mayıs ayında evlendiği Alişan'ın eski nişanlısı Eda Erol hakkında "Ayrılmalarına üzüldüm" dedi.

"ALİŞAN BEKLESEYDİ ONUNLA EVLENİRDİM"
Katıldığı programda evliliğinden ve doğacak bebeği hakkında samimi açıklamalarda bulunan Varol, Alişan'ın eski nişanlısı Eda Erol için şunları söyledi: "Bir gün TV'de magazin programı izlerken Alişan'ın nişanlandığını, evlenmek üzere olduğu haberine denk geldim. 'Ay bir Alişan, bir de Beyaz vardı. Geriye ben kaldım. Alişan bekleseydi, onunla evlenirdim' diye esprili konuşma yaptım. Ağzımdan çıkan, bir dua gibi evrene mesaj olarak gitmiş. Alişan, mutluluğa adım atarken hangi kafayla bunu söyledim anlamıyorum."

"AYRILDIKLARINDA ÇOK ÜZÜLMÜŞTÜM"
Buse Varol "Alişan'ın, Eda Erol'dan ayrıldığı haberlerini okuyunca bir şey hissettiniz mi?" sorusuna ise şu cevabı verdi:

"Vicdanlı bir insanım. İnanın, ayrılık haberlerine üzüldüm. Sonuçta Eda da, bir genç kız. Evlilik ve yuva hayali kurdu. Ne kadar üzülmüştür. Kendisini tanımıyorum, ama saygı duyuyorum. Sosyal medya bir dönem bizleri kıyasladı. Bu çok üzücü, sıkıcı ve kırıcıydı. Onun da özel hayatı var. Belki annesi, ya da varsa erkek arkadaşı rahatsız oluyor. Belki böylesi onun için daha iyi ve hayırlı olmuştur. Yolu açık olsun, hep mutlu olsun."


"ALİŞAN BİR YOLCULUKTU VE BİTTİ"
Eda Erol ise konuyla ilgili, "Alişan ile nişanlılık dönemi bir yolculuktu ve bitti. Herkese mutluluklar" şeklinde konuşmuştu.