Canlı yayında şarkı pazarlığı yaptı

İDO TATLISES 20 TEMMUZ PERŞEMBE GÜNÜ RADYO MEGA'DA PINARATİNG'İN CANLI YAYIN KONUĞU OLDU!
 
-Yeni tarzımla daha mutluyum!
"Ya Da Boşver" isimli yeni single çalışmasıyla Asil Gök ve Derya Uluğ ile çalışmaya başlayan İdo Tatlıses, 4 şarkıya daha aynı ikiliden olmak üzere yeni bir albüm projesiyle sevenlerini karşılayacağını söyledi. Daha önceki şarkılarını daha düz ve basit okuduğunu itiraf eden genç şarkıcı, yeni şarkısıyla kendi tarzını bulduğunu, böyle devam edeceğini ve yeni tarzıyla daha mutlu olduğunu dile getirdi. 
 
-Şarkılarım çıktıktan sonra babamın haberi oluyor!
İdo tatlıses'in babası Arabesk müziğin dev ismi İbrahim Tatlıses ile daha önce çalışma imkanı bulan Pınarating, anılarından bahsederken o zamanlar kendi şarkılarının radyosunda çalınmasını istemediğini söyleyince programda keyifli anlar yaşandı. Aynı zamanda bir müzik duayeni olan babasına şarkılarını dinletmediğini çıktıktan sonra haberi olduğunu söyleyen İdo Tatlıses, babasının sıfır hata istediğini, kendi şarkılarını beğendirmesinin imkansız olduğunu belirtti. 
 
-Babamla telefonla konuşurken bile hazır ola geçiyorum!
İdo Tatlıses, babası İbrahim Tatlıses'ten bahsederken şimdiye kadar kendisine hiç tokat atmadığını, elini kaldırmadığını ancak telefonla aradığında bile hazır ola geçtiğini, ayağa kalktığını söyledi ve bu durumun sebebini kendisine sorduğunda sadece güldüğünü, tepkilerinin hep olumlu olduğunu belirtti.
Genç şarkıcı, İbrahim Tatlıses ve Sezen Aksu ile düet yapmak istediğini, Minik Serçe'nin yanı sıra Tarkan'ı yeni isimlerden ise Derya Uluğ, Esin İris gibi isimleri dinlediğini söyledi.  
 
-Müzik dünyasında İbrahim Tatlıses'in çocuğu olmamın avantajı olmadı!
Müzik kariyerinde İbrahim Tatlıses'in babası olmasının kendisine katkı sağlamadığını hatta ilk çıktığı dönemde bir kaç radyonun babasıyla ilgili bir nedenden ötürü şarkılarını çalmadığını ancak daha sonra kendisinin bire bir diyalogla bu sorunu çözdüğünü söyleyen İdo Tatlıses, babasını sevenlerin kendisine de sahip çıktığını ancak ektsra bir avantajının olmadığını dile getirdi.  Anne ve babasının ünlü olmasına rağmen kimseden bir yardım beklemediğini söyleyen genç şarkıcı, zirve basamaklarını tırmanırken en alttan başladığını ve tamamen kendi çabasıyla geldiği yerden memnun olduğunu da dile getirdi.
 
-Pınarating, İdo Tatlıses için canlı yayında şarkı pazarlığı yaptı! 
Program esnasında sık sık yeni albümü için Asil Gök ve Derya Uluğ ile 4 şarkı için anlaştığını ancak maddi olarak anlaşmaya varırsa bir şarkı daha almak istediğini belirten İdo Tatlıses'e Pınarating canlı yayında pazarlık yapma teklifinde bulundu. İdo Tatlıses'in konuk olduğu Radyo Mega yayınında Derya Uluğ'a canlı yayına bağlama anonsu yapan Pınarating'in yanı sıra sevenleri de mesajlarıyla genç şarkıcıya yardım için kampanya niteliğinde mesajlar yağdırdı. 
 
-Telefon bağlantısıyla canlı yayına katılan Derya Uluğ, İdo Tatlıses'e bedava şarkı sözü verdi!
İlerleyen dakikalarda Derya Uluğ'u telefon ile canlı yayına bağlayan Pınarating, İdo Tatlıses'in yeni albümü için bedava şarkı sözü aldı. Programın başından itibaren İdo Tatlıses'in "4 şarkıyı nasıl ödeyeceğinin hesaplarını yaptığını" söyleyen Pınarating'e Derya Uluğ "İdo benim kardeşim olur, aramızda paranın lafı olmaz" diyerek bir kaç ay sonra çıkacak albümde yeni tarzıyla İdo Tatlıses şarkılarının dinleneceğini söyledi.