Dün Nikah Masasına Oturan Aslı Hünel'in Oyuncu Kardeşi, Saruhan Hünel'in Törene Katılmadığı Ortaya Çıktı

Ünlü sanatçı Aslı Hünel, bir süredir birlikte olduğu Savaş Fatin Yurtsever ile Baltalimanı'ndaki Portex'de düzenlenen tören ile dünya evine girdi. Nikahı Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen'in kıydı.

Nikah töreninde Ali Aslanoğlu imzası taşıyan Fransız küpürü kullanılan özel dikim gelinlik giyen Hünel, after parti içinde Semih Doğruer imzalı bir gelinlik daha giydi.

Savaş Fatin Yurtsever eşi Aslı Hünel'e 75 bin dolarlık tek taş hediye etti. Çiftin işlerinden dolayı Temmuz ayında, balayına Bahamalara gideceği öğrenildi.

Boğaz manzarasında düzenlenen düğün törenine, Seda Sayan, Fatih Ürek, Doğuş, Safiye Soyman, Faik Öztürk, Ferman Toprak, Semra San, Alişan-Buse Varol ve Yavuz Seçkin gibi ünlü isimler katıldı.

'BİR ÖMÜR AŞKIMSIN!'
Nikah kıyıldıktan sonra gelini alnından öpen Savaş Fatin Yurtsever, "Seni çok seviyorum, bir ömür boyu aşkımsın" sözleri salonda büyük alkış aldı. Nikahtan sonra yemek ve eğlenceye gelen davetlilerden, Fatih Ürek, Alişan, Doğuş ve Safiye Soyman, sırası ile sahneye çıkarak şarkı söyledi.

Dikkat çeken detay Abisi düğüne neden gitmedi

Dikkat çeken detay Abisi düğüne neden gitmedi

Sahneye çıkan Seda Sayan, 'Dostum Dostum' şarkısını söyledi. Ayakkabısının altına Seda Sayan'ın ismini yazdığını belirten Aslı Hünel, "Seda ablamın ismini yazdım, ancak ilk silinen onun adı oldu. Allah kısmetini açtı galiba, benden sonra seni evlendiriyoruz" diyerek espri yaptı. Bu sözler karşısında kahkaha atan Sayan, "Aman Aslı, ben tövbe ettim. Bir daha evlenmem" dedi.
Dikkat çeken detay Abisi düğüne neden gitmedi

'SARUHAN HÜNEL DÜĞÜNE KATILMADI'
Gecenin en dikkat çeken ayrıntısı ise, gelinin ağabeyi Saruhan Hünel'in düğüne katılmaması oldu.

Anne ve babası yanında olan Aslı Hünel, "Annem ve babam yanımda, benim için çok mutlu bir gün oldu. Ailem yanımda, ağabeyimin de yanımda olmasını çok isterdim, benim için her zaman kendisi değerlidir ve değerli olacaktır. Olmasını çok isterdim, ama ben biliyorum onun kalbi bizimle. Onu çok seviyorum" dedi.

Dikkat çeken detay Abisi düğüne neden gitmedi