Emel Müftüoğlu: "Türkiye'de Menajer Yok, Olsaydı..."

BEBETO BURAK KUT BUGÜNÜN ALEYNA TİLKİ’SİYDİ!
“Gündem Yaratayım Mı?” şarkısıyla Emel Müftüoğlu, Yasemin Şefik’in Best Fm’de ki programına konuk oldu. İlginç açıklamalarda bulunan şarkıcı, “Kafamdaki menajeri Türkiye’de yok. Burada organizatörler var. Eğer benim kafamdaki menajerlerden olsaydı, Sezen Aksu, İbrahim Tatlıses, Ajda Pekkan gibi isimleri dünya tanırdı.”

2000’li BEBELER BU İŞİN KAYMAĞINI YİYOR!
“90’lar aslında balon! Evet ismin duyuluyordu ancak para anlamında diyorum, çok kazanmıyorduk. O zamanla öyle paralar yoktu. Şimdi 2000’li bebeler bu işin kaymağını yiyor.” Doksanlı yılların müzik sektörünü yorumlayan Emel Müftüoğlu, “ Bebeto yani Burak Kut...Bugünün Aleyna Tilkisi’ydi... Sevildi, iyi işler yaptı, çok kazandı aynı zamanda talihsizlikler de yaşadı. Ve hep devam etti.” dedi.

BENİM ÇİLLERİM ÜLKENİN DERDİ OLDU!
Yasemin Şefik’in “İlk tanındığın dönemde neler hissettin.” sorusu üzerine Müftüoğlu; “Ben çillerimle tanındım. Ama çok ilginçtir. İnsanlar benim çilleri dert ettiler. Meşhur olduktan sonra mektuplar geldi, doktor tanıdığı olanları önerenler, ülke dert ediyor bunu kendine...ben de travma oldu. Derken gittim yüzümdeki çilleri aldırdım. Lazer teknolojisiyle yedi kat derim soyuldu. Ben bu sıkıntıdan insanları kurtarayım dedim. Çiller gitti kendimi gördüm...Ağlamaya başladım.  Güneşe çıkma, solaryuma girme dediler...hepsini yaptım öyle kendi halime döndüm.

BU ADAM ÖLSÜN, KAMYON ALTINDA KALSIN DEMEK YANLIŞ! 
Yasemin Şefik’in Murat Özdemir’in papağana şiddet uyguladığı ve sosyal medyada paylaştığı videoyla ilgili yaptığı yorumla ilgili..., “Senenin son linçini sosyal medyada yedin? Ne demek istersin” sorusu üzerine;  “Ben çok fazla, vırvır konuşuyorum. Özetle söylemek istediim. Böyle bir olay oldu haberiniz var mı diye sordular. Ben de çok detaylı bilmiyorum. Üstünkörü  videoyu izledim...ve yorumladım. Ortada sağlıksız bir adam var. Ancak bu adam da ölsün, kamyon altında kalsın demek yanlış...Nefes alan her canlıya duyarlı olmalıyız. O kişi şiddetle ilgili tedavi görmeli.  Ben şiddete karşıyım. Bu yaşta kendimi savunmak istemiyorum. Kimseden özür dilenecek bir şey yapmadım. Bana  medeniyetle nerede yanlış yaptığımı söyleseler anlarım. Gerekirse özür dilerim.”