Ezgi Mola'nın yorumu şok etti - BabaKuş - Magazin ve Haber

Ezgi Mola'nın yorumu şok etti

"Herkesin Tuttuğu Kendine"

Sosyal medya paylaşımlarıyla adından söz ettiren Ezgi Mola, Hollywood yıldızı Dwayne Johnson'ın elinde şeker tuttuğu fotoğrafın altına yaptığı yorumla herkesi şaşırttı.

 
 

Oyuncu Ezgi Mola, Jason Statham'ın ardından rotasını Hollywood'un aksiyon dozu yüksek filmlerinde rol alan Dwayne Johnson'a çevirdi.

SOSYAL MEDYADAN TAKİBE ALDI
Hayranı olduğu oyuncunun ikinci kez baba olacağını öğrendikten sonra Mola yüzünü başka bir Hollywood starına The Rock (Kaya) lakabıyla tanınan Dwayne Johnson'a çevirdi. Johnson'u takibe alan Ezgi Mola takibe aldığı yeni aksiyon yıldızına instahikaye kısmından mesaj göndermeyi de ihmal etmedi.

"KENDİSİ ÇOK HOŞ"
Keyifli olduğu her halinden belli olan Mola şunları söyledi: "Az önce Instagram'da birini takibe aldım. Adı The Rock (Kaya), kendisi çok hoş! Buradan ona minik bi meyaba demek istiyorum…"

EZGİ'DEN MÜSTEHCEN YORUM
Güzel oyuncu, 'Rock'un bir dergi için yaptığı kapak çekimi fotoğrafına "Herkesin tuttuğu kendine" şeklinde şaşırtıcı bir yorumda bulundu. Söz konusu karede; Dwayne Johnson, elinde tuttuğu şekerle objektife gülümserken görülüyor.

İşte o fotoğraf ve Ezgi Mola'nın yorumu;

Dwayne Johnson ezgi ile ilgili görsel sonucu