FARUK K yeni single tanıtım bütçesini bakın kim için ayırdı

FARUK K DAN HAYVAN BARINAĞINDA ALBÜM LANSMANI
 
Yeni şarkısı "HEP BERABER" ile listelere geri dönen FARUK K, sokak hayvanları için Dostluk Hareketi Kampanyası başlattı. Emel Yalçın Pr Ajansı ile ortaklaşa yürütülen sosyal sorumluluk projesi kapsamında  Türkiye'nin dört bir yanındaki radyocu ve basın mensupları adına için mama bağışında bulunan FARUK K single tanıtım bütçesini tamamen hayvan dostlarımıza ayırdı.

Geçtiğimiz günlerde Yedikule Hayvan barınağına  gerçekleştirilen ziyarette Tuna Arman, Zeynep Dizdar  ve basın mensuplarının katılımıyla mamalar barınağa teslim edildi.

YediKule hayvan barınağı yöneticileri ve çalışanları bu güzel projeye teşekkür için Faruk K'ya birde teşekkür sertifikası hediye etti.  

Barınak ziyaretinin sonrasında Faruk K ' Hayvan dostlarımızın yiyecek barınma ihtiyacı kadar sevgi ihtiyacı da çok önemli bu sebeple bulduğunuz her fırsatta barınakları ziyaret edin onları sevin başlarını okşayın. Size sizi sevdiklerini gösterdiklerinde, sizde sevginin yarattığı mutluluğu hissedeceksiniz ' dedi. Sosyal medyada çığ gibi yayılan #HepBeraberDostlukHareketi hastagi ile Türkiye genelinde farkındalnık yaratmanın mutluluğunu yaşayan Faruk K sanatçı dostlarına basın mensuplarına ve ekibine teşekkür ederek herkesi bu harekete desteğe ve çağırdı.