Gökçe Yıldırım'ı Sevgilisinden Ayırdığı İddia Edilen İrem Derici ve Dansçısından İlk Açıklama

YouTuber Gökçe Yıldırım, dün yayınladığı makyaj videosunda dansçı sevgilisi Ataberk Özdene'nin kendisini şarkıcı İrem Derici ile aldattığını bunu da kendi kişisel bilgisayarında bulduğu aşk mesajları ve videolarıyla öğrendiğini söyledi. Konu hakkında sosyal medya hesaplarından açıklama yapan İrem ve Ataberk çifti, iddiaları yalanladı.

"PERAKENDE SATIŞ ÜRÜNÜ MÜ BU İNSANLAR?"
İrem Derici, Instagram hesabının hikaye bölümünden paylaştığı yazıda kendisini şu sözlerle savundu: "Ben neymişim be abi? Kudretim bir yere kadar arkadaşlar. Onu ayırdı, bunu alıktırdı, sevgilisini çaldı. E yeter. Perakende satış ürünü mü bu insanlar; aldı, çaldı? Gerizekalı mı bu insanlar? Cidden ünlü olmak bu denli heves edilecek bir şey değil. Hele ben bunun için hiç doğru bir 'basamak' asla değilim. Bakın ünlü olunca böyle hedef tahtası oluyorsunuz, vurun popçuya festivali. Hele konuşmayan susan bir yapınız varsa geçmiş olsun. Cidden işimden ve mutluluğumdan başka bir şey umurumda değil. Ben kendimi aşırı iyi tanıyorum ve kendime aşığım. Herkese hayırlı işler, bol kazançlar."

"İLİŞKİMİZ YOUTUBE'A GÖRE İLERLER OLMUŞTU"
Sevgilisi İrem Derici ile aynı anlarda paylaşım yapan dansçı Ataberk Özdene ise şöyle konuştu; "Gökçe ile yaşadığımız 2 senelik ilişkimiz, artan yıpratıcı kavgalar ve saygısızlıklar sonucu sevgimizi bitirdi. Maalesef ki ilişkimiz tamamen YouTube'a göre ilerler olmuştu. 'Aile' buluşmalarında bile kamerayı çıkarıp mevzuyu 'iş' olarak düşünmesi beni gerçeklikten kopardı. Hayat bu kadar mekanik olmamalı. Ben YouTube üzerinde her şeyimi yaşayacak bir yapıya sahip değilim en azından.

"ALDATMA DURUMU ASLA YOK"
Ortada bir aldatılma durumu asla yok. Sadece Gökçe'yle ayrıldıktan sonra İrem'le ilişkimiz hızlı başladı. Bu kendisini üzmüş ve hırslandırmış olacak ki kendisi Instagram hesabımı hackledi ve İrem'le konuşmalarımızı okudu. Mevzu bahis konuşmalar yapıldığında bizim Gökçe'yle ilişkimiz çoktan bitmiş olduğu için içim son derece rahattır. Ona da hayatında mutluluklar ve başarılar diliyorum, bazı şeyleri güzel anmak tamamen şahısların elinde."

"ALLAH KAHRETSİN"
Açıklamaların üzerine konuşan Gökçe Yıldırım ise, "Ne diyebilirim ki daha? İnanın her şey benim anlattığım gibidir. YouTube olayını ise kendisi bana teklif etti 'Bak çeksene bugünü takipçilerin görsün' diye. Allah kahretsin gerçekten." dedi.