Gülben Ergen, Erhan Çelik ile Bir Kez Daha Uzlaşmaya Varmadı

Eski eşi Erhan Çelik ile davalık olan Gülben Ergen, cep telefonuna gelen hakaret mesajlarını affetmedi. Ünlü şarkıcı, eski eşiyle bir kez daha uzlaşmaya varmadı.

 
 

Cep telefonuna hakaret ve tehdit içerikli mesajlar gelen Gülben Ergen'in şikayeti üzerine eski eşi Erhan Çelik, asistanı S. K. G. ve Çelik'in arkadaşı H. G. hakkında, hakaret ve tehdit suçlarından başlatılan soruşturma uzlaştırma bürosuna gönderildi. Ergen uzlaşmayı kabul etmedi.

GÜLBEN ERGEN UZLAŞMAYI KABUL ETMEDİ
Bugün Avukatı Altın Mimir ile birlikte dosyanın gönderildiği Uzlaştırma Bürosu Savcısı Bekir Kanyılmaz'a giden Gülben Ergen, şikayetinin sürdüğünü, şüpheliler ile uzlaşmak istemediğini beyan etti. Gülben'in bu beyanı üzerine uzlaştırma savcısının ya dava açması ya da suçun unsurlarının oluşmadığına kanaat getirerek takipsizlik kararı vermesi bekleniyor.

ERHAN ÇELİK SONRADAN ŞÜPHELİLER ARASINA DAHİL EDİLDİ
Şarkıcı Gülben Ergen, cep telefonuna farklı numaralardan hakaret ve tehdit mesajları gelmesi üzerine Avukatı Altın Mimir aracılığı ile İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı'na başvurarak Erhan Çelik'in arkadaşı H.G., asistanı S.K.G. ve asistanının kardeşi M.E.K.'dan şikayetçi olmuştu. Yürütülen soruşturma sonucunda Erhan Çelik de şüpheliler arasına dahil edilmişti.

Çelik'in asistanı S.K.K. ifadesinde, Çelik'in boşanma sürecinde haksızlığa uğradığını düşündüğü için kızgınlıkla mesajı yolladığını söyledi. H. G. ise tehdit değil teselli edici mesaj gönderdiğini öne sürdü. Çelik ise savcılıkta verdiği ifadesinde eski eşine karşı herhangi bir tehditte bulunmadığını, konuyla ilgili kimseyi yönlendirip, azmettirmediğini belirterek suçlamaları kabul etmemişti.