Gülben hızlı davrandı! Basına yakalanmadan bikinili pozunu kendisi paylaştı

Her yıl objektiflere hazırlıksız yakalanan Gülben Ergen, bu yıl tedbiri elden bırakmadı. 47 yaşındaki ünlü şarkıcı, sosyal medya hesabından bikinili selfie pozunu kendisi paylaşarak dikkatleri üzerine çekti.

Hemen her yaz magazin muhabirleriyle bikinili görüntüsünü çekemeyecekleri konusunda iddiaya giren Gülben Ergen, bu sene kendi çektiği bikinili pozunu paylaşarak yine adından söz ettirdi.

Karantina dönemini çocukları ve annesiyle geçiren 47 yaşındaki Gülben Ergen, yaza fit görünümüyle hızlı bir giriş yaptı.

Ergen, yaptığı paylaşımlarından birinde bikinili bir selfiesine yer vererek magazin basını tarafından görüntülenmeden bikinili fotoğrafını kendisi paylaşmış oldu.

Geçtiğimiz akşam, iş adamı Sadettin Saran'ın doğum gününde sahne alan başarılı şarkıcı, sesiyle olduğu kadar güzelliğiyle de kendine hayran bıraktı.

Gülben Ergen, özel bir gece için sahne aldı. Dünden bugüne hit olmuş parçalarını seslendiren şarkıcı, söylemekten zevk aldığı Sezen Aksu eserlerinden oluşan geniş repertuvarıyla da kendisini dinlemeye gelenleri mest etti.