Hacı Sabancı dan mağdurda mağdurum ayakları !!!

Yazar: Sibel Savaş | Yazar'ın önceki yazıları

Fabrikatör Tarın Akan ve fakir ama mağrur, başı dik Filiz Akın ın filmlerini seyrederek büyüdük. Bizim filmleri bırakın, tüm dünya külkedisi masalı ile büyüdü. Ama gerçek hayatta bu işler farklı yürüyor. Para babadan geldiği için, zengin adam aileye posta koyup, sevdiceği ile muradına eremiyor.

Geçen sene kapanan Etiler Şamdan da bir akşam arkadaşlarımla otururken Hacı Sabancı da masada karşımda oturuyordu. Doğrusu başta tanımadım ama sonra sohbet sırasında Hacı Sabancı olduğunu anladım. O zaman Özge Ulusoy ile ilk ayrılığıydı. Meraklı ben tabi hemen niye ayrıldıklarını sordum, oda magazinci olduğumu bilmediğinden ‘ ailem istemedi ‘ dedi. Sonra aylar geçti aradan ve tekrar bir araya geldiler.  Özge Ulusoy ile Hacı Sabancı kesin evlenirler diye beklerken ayrıldılar. Buraya kadar her şey normal. Sonra Arzu Sabancı yani Hacı nın annesi oğlunun sevgilisi için ‘ Kabulümüzdür ‘ dedi. Yani ben ayırmadım demek istedi. Bu arada oğluna denk görmediği Özge Ulusoy un annesi belediye başkanlığı yapmış, babası askeri hakim. Özge benimde okuduğum Hacettepe de ve sonra Mimar Sinan ve Yeditepe okuyor vs vs. Kimi kime uygun görmüyorsunuz ?? İsterseniz oğlunuza İngiltere prensesini ni alalım!  Merak ediyorum, Arzu Sabancı nın ailesi çok mu zengindi ??
özge ulusoy hacı sabancı ile ilgili görsel sonucu
Derken gelelim bugüne. Hacı Sabancı, Instagram da bir magazin fenomeni olan ‘Magagenius‘ a eski sevgilisi için kalitesiz, ben meğer projeymişim falan da filanda açıklamalar yaptı.  Meğer güya kurban Hacı Sabancıymış.
özge ulusoy hacı sabancı ile ilgili görsel sonucu
Mış mışta, muş muş. 

Magagenius daha önce kaç kere Hacı Sabancı nın Özge Ulusoy u aldattığını ve özellikle Azeri bir mankenle olduğunu iddia etti. Yani Hacı Sabancı ilişkisinde çok mu dürüst, çok mu doğruydu ??  Eğer doğru değilsen, doğruluk beklemeyeceksin kardeşim.  Bu bir. Sonra onca sene beraber olduğun kadın için ‘ Kalitesiz lafı ona iltifat olur’ nasıl dersin ?? Arkadan konuşmazsın. Türk erkeği böyledir, böyle olmalıdır. Hele basına ve ortalığa hiç konuşmazsın. Bu da iki.

Kusura bakma Hacı Sabancı. Ailen zengin, sen iyi eğitimli ve hatta çok düzgün olabilirsin ama önce kendin dürüst olacaksın ki karşındakinden onu bekleyeceksin. O yüzden bırak lütfen bu mağdurumda mağdurum ayaklarını. Yeni ilişkine konsantre ol, sadık ol, mutlu mesut yaşa.

Sevgiyle kalın, bensiz kalmayın.
Sibel