Hande Yener, istese böbreğimi bile verirdim

Işın Karaca samimiyetsiz

Her hafta ünlü bir ismin konuk olduğu Mert Doğan’ın sunumuyla Beyaz Tv’de ekranlara gelen “Mertçe Sohbetler”in bu haftaki konuğu Berksan oldu. Ünlü sanatçı kendisiyle ilgili bilinmeyen ve merak edilen her şeyi programda paylaştı. Özellikle Hande Yener ve Murat Boz ile ilgili yaptığı yorumlar oldukça şaşırtıcıydı.

“Hande Yener istese böbreğimi verirdim”
Bir dönem birlikte çalıştığı ve birçok hit şarkı verdiği Hande Yener ile arasındaki küslüğe de değinen Berksan “Hande istese böbreğimi verirdim. Onu o kadar çok seviyordum. Hande’den daha çok sevdiğim kimse olmamıştı. Ben kim hatalı diye düşünmüyorum. Sadece biraz zaman diyorum. Büyük sözler söylemek istemiyorum.”

“Murat Boz erkeğin önde gidenidir”
Geçmişte Murat Boz için yaptığı “Erkek adam dekolte giymez” açıklamasından dolayı pişman olduğunu belirten Berksan “Murat erkeğin önde gidenidir. Çok yakışıklı ve karizmatik adamdır. Sesi çok güzeldir, onu çok severim. Eskiden çocukluk zamanımda böyle bir şey demiş olabilirim. Hakkını helal etsin

“Işın Karaca ve Ayşe Özyılmazel samimiyetsiz”
Kardeşi Turaç ile birlikte yaptığı “İki Cihan” isimli şarkıya Işın Karaca ve Ayşe Özyılmazel’in yaptığı olumsuz yoruma çok sinirlenen Berksan, “Her yerde dinlenen ve insanların beğenerek dinlediği bir şarkı için ‘Biz bu şarkıyı bilmiyoruz, uzaylıyız galiba’ demelerine çok sinirlendim. İki samimiyetsiz insan birbirini pohpohlamış. Işın Karaca eski dostumdur. Müzisyen olarak yaptığı yoruma ve eleştiriye dikkat etmeliydi. Bence ikisi de gerçekten biri uzaylı, diğeri de ufo gözlemcisi galiba.” diyerek ateş püskürdü.

“Beach modasının öncüsü benim”
Sanatçılar arasında artık moda olan beach’leri ilk kendisinin açtığını belirten ünlü sanatçı, bu alanda rakip tanımadığını ifade ederek “Bu işin öncüsü benim. Bir fikir yarattım. Bazılarının hoşuna gitti ve onlar da yapmaya başladı. Hiçbiriyle savaşım yok. Kaliteyi artırmak adına onların olması beni mutlu ediyor” diye sözlerini sürdürdü.

“150 kişiye ekmek veriyorum”
Çilek adını verdiği kulüplerinin sayısının 5’e çıktığını ifade eden Berksan, yanında 150 kişiyi çalıştırdığını açıkladı. Berksan, 17 yaşında babasını kaybettikten sonra aile işlerinin başına geçtiğini ve bugün ticarette başarılı olmasını buna bağladığını belirtti. 
mert doğan beyaz tv ile ilgili görsel sonucu