Hazal Kaya'nın başı saplantılı sapığı ile dertte

Savcılığa koştu

Hazal Kaya, "Karım, Aşkım" Yazılı Hediyeler Gönderen İranlı Sapığından 2. Kez Şikayetçi Oldu

 

Güzel oyuncu Hazal Kaya, "Karım, aşkım" yazılı hediyeler gönderen İranlı sapığından şikayetçi oldu. Kaya, daha önce de şikayette bulunmuştu.

 

Ünlü oyuncu Hazal Kaya, kendisini sosyal medya hesabı üzerinden rahatsız eden ve iş yeri adresine hediyeler gönderen İranlı hayranı Eissa Yazdan Karami'den ikinci kez şikayetçi oldu.

2 YIL ÖNCE DE ŞİKAYETÇİ OLMUŞTU
Geçtiğimiz yıllarda da İranlı hayranından şikayetçi olan Hazal Kaya'nın suç duyurusu üzerine İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı harekete geçmiş, Karami'nin, Kaya'ya ait Twitter hesabına rahatsız edici mesajlar attığı, Haziran 2015'te de Kaya'nın işyerine üzerinde 'Aşkım', 'Eşim', 'Karım' yazılı notlar bulunan hediyeler gönderdiği belirtilmişti.

"YA HAZALIM, YA ÖLÜM"
Karami'nin kendi adına açtığı Facebook hesabında Kaya'nın fotoğraflarının bulunduğu, "Ya Hazalım, ya ölüm" diye yazdığı ve silah siparişi verdiğini ifade ettiği paylaşımlarının bulunduğu da öne sürülüp hakkında beş yıla kadar hapis cezası istenmişti.

TAKİPSİZLİK KARARI VERİLDİ
Günaydın'dan Dilek Yaman'ın haberine göre; Kaya, geçtiğimiz aylarda Karami'den ikinci kez şikayetçi oldu. 5Kaya, Göç İdaresi'ne dilekçe yazıp Karami'nin kendisini rahatsız ettiğini ileri sürdü. Savcılığın başlattığı soruşturma, Kaya'nın şikayet süresinin geçmesi nedeniyle takipsizlikle sonuçlandırıldı.