İrem Derici ve Serap Zincir, Aynı Şarkı da Pişti Oldular

Serap Zincir, büyük hayranı olduğu Sezen Aksu’nun ''Kaçın Kurası'' isimli  şarkısını kendine has yorumuyla yeniden seslendirdi.

Seyhan müzik etiketiyle müzik severlerin beğenisine sunulan ve yayınlandığı günden itibaren büyük ilgi gören şarkı, kısa sürede youtube’de 1.3 milyonluk organik izlenme oranına ulaştı.

Serap Zincir’in tekrar yorumladığı Kaçın Kurası isimli sezen aksu şarkısı aynı zaman da İrem Dericiyle de pişti olmasına neden oldu. Birbirlerinden habersiz aynı şarkıyı tekrar yorumlayan serap zincir çalışmasını single olarak, irem derici ise bir çok 90’lar şarkısından oluşan "Mest Of" albümüne koydu.

Serap Zincir konuya bi açıklama yaparak; benim irem hanımın şarkıyı seslendirip albümüne koyacağından haberim yoktu. Mutlaka çok güzel bir şekilde yorumlayıp seslendirmiştir. Ben şarkıyı aldığımda özellikle sordum başka birisi daha söyleyip yorumlayacak mı diye hayır cevabını aldım. Bunun üzerine çalışmalarımı tamamlayıp müzikseverlerin beğenisine sundum. Klibim yayınladıktan sonra İrem Dericinin de şarkıyı söylediğini ve albümüne koyduğunu öğrendim. Aslında burda ikimizde çalışmamızı aynı dönemde paylaşarak mağdur olmuş oluyoruz dedi.