Mustafa'dan Boşanacak Emina Sandal, Koruma Kararı Aldırdı

Mustafa Sandal'dan boşanacağını açıklayan Emina Sandal, kendisini küçük düşüren söz ve davranışlara karşı mahkemeden koruma kararı aldırdı.

 

Emina Sandal, İstanbul Aile Mahkemesi'ne başvurdu ve kendisine yönelik şiddet, tehdit, hakaret, aşağılama ve küçük düşürmeyi içeren söz ve davranışlarda bulunulmamasını talep etti.

EMİNA, MAHKEMEYE BAŞVURMUŞTU
Emina-Mustafa Sandal çifti hakkında geçen günlerde çarpıcı bir iddia ortaya atılmış, Emina Sandal'ın eski sevgilisine döndüğü iddiaları gündeme taşınmıştı. Kendisi hakkında yapılan haberlerin gerçeği yansıtmadığını ileri süren Emina Sandal, İstanbul Aile Mahkemesi'ne başvurdu ve kendisine yönelik şiddet, tehdit, hakaret, aşağılama ve küçük düşürmeyi içeren söz ve davranışlarda bulunulmamasını talep etti.

TALEBİ KABUL EDİLDİ
Mahkeme, 6284 sayılı ailenin korunması ve kadına karşı şiddetin önlenmesine dair kanun kapsamında ünlü şarkıcının talebini kabul etti ve kararın ihlal edilmesi durumunda ihlal eden kişi ya da kurumların tazyik hapsine çarptırılmasına karar verdi.

4 KATLI VİLLA EMİNA'YA KALACAK
Mustafa Sandal 2010'da 1,5 milyon dolara aldığı, şu anki değeri 15 milyon lira olan Çubuklu Vadi Evleri'ndeki 4 katlı villasını Emina Jahovic'e bırakacak.
Mustafa'dan Boşanacak Emina Sandal, Koruma Kararı Aldırdı, System.String[]