"O Ses Türkiye" Yeni Jürisiyle Reytinglerde Kaçıncı Oldu

Oyuncularının ücretlerini alamadıkları için eylem yaptığı 'Savaşçı' dizisi, yeni sezonun ilk bölümüyle reyting birincisi oldu. Diziyi 'Elimi Bırakma' ve 'O Ses Türkiye' takip etti.

Konusuyla ve oyuncu kadrosuyla en çok izlenen diziler arasına adını yazdıran Savaşçı ile ilgili şaşırtan iddialar ortaya atıldı. Fenomen dizinin, ödemeleri aksattığı ve oyuncuların bu yüzden ikinci kez iş durdurma eylemi yaptığı iddia edildi. İddiaların ardından dizinin yeni sezon ilk bölümü dün akşam ekrana geldi. Sezona hızlı bir giriş yapan dizi reyting listesinde şampiyonluğu göğüsledi.

SAVAŞÇI REYTİNG BİRİNCİSİ OLDU
7 Ekim 2018 reyting sonuçları pazar günü TV ekranlarında yerini alan diziler ve yarışma programları içerisinden hangilerinin daha fazla tercih edildiklerini ortaya koydu. Yayın hayatına yeni başlayan diziler ile yeni sezonda ekrana devam eden projeler arasında reyting şampiyonu 'Savaşçı' oldu.

ELİMİ BIRAKMA İKİNCİ, O SES ÜÇÜNCÜ OLDU
Diziyi TRT ekranlarında yayınlanan 'Elimi Bırakma' ve TV8 ekranların fenomen yarışmacısı 'O Ses Türkiye' takip etti. Yayın hayatına dün başlayan 'Ağlama Anne' ve 'Bir Litre Gözyaşı' ise ilk 10'da yerini aldı.

Pazar günü reyting total listesi

Bir Litre Gözyaşı