"O Ses Türkiye"deki performasları ile gönülleri fetheden Emre Sertkaya, ilk çalışmasını tamamladı

"O Ses Türkiye"deki performasları ile gönülleri fetheden ve geniş bir dinleyici kitlesine ulaşan Emre Sertkaya, albümden önce single çalışması ile müzikseverlerle buluşuyor.  

Söz ve müziği Zafer Cınbıl'a , düzenlemesi Olcay Bozkurt'a ait olan "Sevdanın Yollarında" şarkısının mixi Serdar Öztop, mastering çalışması ise Tarık Ceran tarafından hazırlandı. İmaj fotoğrafları Can Çiçek, şarkının video klibi ise Erdi Sevinç yönetmenliğinde çekildi.

İznik gölü çevresinde çekilen video klipte, Emre Sertkaya'ya model Alexa Wolfie eşlik etti.

29 Nisan 1996 yılında Batman'da doğdu. 4 yaşından itibaren şarkı söyleyen Sertkaya İlkokulda, sınıf öğretmeninin keşfiyle okul korosuna girdi. Lisede Batman'ı temsilen katıldığı şehirlerarası müzik yarışmasında bölge birincisi ve Türkiye üçüncüsü olan Sertkaya, artık müzikle ilgili hayaller kurmaya başladı ve kendini bu alanda geliştirmek 18 yaşında İstanbul'a geldi. İstanbul'da 2 yıllık bir serüven aradından dünyanın bir çok yerinde yapılan The Voice yarışmasının, Türkiye versiyonu olan "O Ses Türkiye" adlı yarışmaya katılıp, birinciliğe ulaştı. Güçlü vokal tekniği ile dikkatleri üzerine çeken Emre Sertkaya, yarışmanın ardından geniş bir kitleye ulaştı. Geçtiğimiz iki yıl boyunca Türkiye'nin farklı bölgelerinde konserler veren genç şarkıcı, aynı zamanda müzik çalışmalarına yoğunlaşıp kendine ait besteler üretti,