Öksüzoğlu Kardeşlerden İlahi Çalışma

YUSUF’U KAYBETTİM

Emine Öksüzoğlu :
Sahne Sanatları Tiyatro Bölümü üzerine eğitim gördü. Çok sevdiği edebiyattan hiçbir zaman ayrı kalmadı. Yurt içinde ve yurt dışında onlarca kitabı yayınlandı. Şiirleri, öyküleri, Türk edebiyatı alanında kaleme aldığı bilimsel yazıları, edebî ve ilmî çalışmaları, yurt dışında yayın yapan birçok edebiyat dergisi tarafından çevirileri yapılarak yayımlandı. Bazı yerel ve ulusal yayın organlarının kültür, sanat, edebiyat sayfalarında sanat yönetmenliğinin yanı sıra Türkiye'nin ilk kadın Naathanı unvanına sahip olup, almış olduğu ödüllerden dolayı ulusal yazılı ve görsel medyada adından sıkça söz ettirmektedir.

Burak Öksüzoğlu :
Mustafa Sandal, Demet Akalın,Seda Sayan, Hakan Peker,Davut Güloğlu,Berdan Mardini, Kemal Doğulu gibi birçok ünlü isime verdiği hit şarkılarla adından söz ettiren Burak Öksüzoğlu son olarak müzik severlerin beğenisini kazanmış Gemi isimli teklisini Poll Production etiketiyle müzik severlerin beğenisine sundu.Şimdi ise Emine Öksüzoğlu ile birlikte Aşk-ı LAHÜTİ albümünden Yusuf’u Kaybettim adlı ilahiyi tekrar seslendiren  çift ; 'İlahiler hepimizin duygulanarak dinlediği eserlerdir. Sevenlerimizin karşısına Yunus Emre’nin unutulmaz eseri ile çıkmak istedik'  dediler.

Sözü Yunus Emre’ye güftesi Mustafa Cengiz Onural’a ve Aranjesi Burak Öksüzoğlu’na ait şarkının klibi ise önümüzdeki günlerde Muhammed Çiftçi tarafından çekilecek.