Polat Yağcı'nın Yeni Yatırımı Manisa Turgutlu'da Enes Batur İzdihamı

Müzik piyasasında yaptığı işlerle adından sıkça söz ettiren başarılı yapımcı Polat Yağcı, sinema sektöründe yatırıma devam ediyor. Yağcı, geçtiğimiz aylarda İzmir’in Kemalpaşa ilçesinde hizmete sunduğu Cinepoll sinemalarının ikincisini memleketi Manisa Turgutlu’da açtı. Özel bir gala ile sinemaseverlerin hizmetine sunulan Cinepoll Turgutlu’nun açılışında adeta izdiham yaşandı.

Video paylaşım sitesi YouTube’da 6 milyondan fazla takipçisi bulunan ünlü YouTuber Enes Batur, hayatının anlatıldığı ‘Hayal mi Gerçek mi’ filmi ile Cinepoll Turgutlu sinemalarının açılışını gerçekleştirdi.

Batur'un gelmesini bekleyen binlerce çocuk ve genç, sinema salonunun önünde kuyruklar oluşturdu, caddeyi trafiğe kapattı.

Açılıştan saatler önce Enes Batur hayranları sinema salonlarını hınca hınç doldururken; ünlü Youtuber’ın içeriye girmesi ile büyük bir sevgi seli yaşandı.

İlk kez Turgutlu’ya geldiğini söyleyen Enes Batur ‘Cinepoll Turgutlu sinemalarının benim filmimle açılmasından dolayı mutluluk duydum. İnşallah uğurlu gelirim ve hayırlı olur’ diye konuştu.

‘CEM YILMAZ’A HAYRANIM’!
Cem Yılmaz ile yarıştırılmasının yanlış olduğuna ve böyle bir yarışın söz konusu olmadığına değinen Enes Batur, Cem Yılmaz’a olan hayranlığını da dile getirdi. Cem Yılmaz’ın gösterisine gitmek, onunla tanışmak istediğini söyleyen Batur, Cem Yılmaz’ı çok küçük yaşlardan beri takip ettiğini ve kendisine hayran olduğunu anlattı. Kendini star olarak görmediğini, star olmak için değil güzel işler yapmak için çalıştığını söyleyen Enes Batur, YouTuber’lar olarak kazandıkları paraların vergilerini ödediklerini ve basında yazılan kazançların da yanlış olduğunu dile getirdi.