Radyo Majör'de "Cenk'le Arabada Yoklama" programına katılan Gülben Ergen çok samimi açıklamalar

​Hülya Avşar'la magazinde yıllar süren mücadelem beni çok yordu

Yıllar önce Hülya Avşar'la arasındaki magazinsel kavgalara da değinen ERGEN, Kendisine hediye edilen borazanı çalmaya çalışıp eğlenceli görüntüler verdi. Haldun Dormen, Kadir İnanır, Seyfi Dursunoğlu'a (Huysuz Virjin) övgü dolu sözlerin yanı sıra Kenan Işık'tan da haber verdi.

Gülben Ergen: "O dönem çok yoruldum"
Hülya Avşar'la magazinde yıllar süren mücadelenin kendisini çok yoğurduğunu söyleyen Gülben Ergen, "Biz aslında birbirimizi gördüğümüzde sohbet edip konuşuyorduk fakat magazin için iki başarılı güzel kadının birbiriyle rekabete sokulması önemli ve güzel bir malzeme idi. Bu konular o dönem beni çok yordu çünkü çok güzel işler yapıyordum, ama bu savaştan sıyrılmakta istiyordum. Bu da Dadı dizisi sayesinde oldu. Dadı çok başarılı olunca bütün o magazin savaşları bir anda sona erdi.

Cenk Alptekin'in sunduğu Arabada Yoklama programına katılan Gülben Ergen'den büyük Çığlık

Bir dizi ya da film ne zaman olacak? Epeydir ara verildi sorusuna; Bütün işlerimi çocuklarıma göre organize ediyorum onların okula gidiş ve çıkış saatlerine göre her şeyimi ayarlıyorum onları yatırabilmek, derslerine yardımcı olabilmek, kitaplarını kaplamak ve yemeklerini yedirebilmek, bunları kaçıramam. Dizi bana 5 sene sonra da gelecek ve ben yapacağım ama şu an çocuklarım en ön planda.