Sahne aldığı bin 500 kişilik mekana 3 bin kişi alınınca izdiham yaşandı. - BabaKuş - Magazin ve Haber

Sahne aldığı bin 500 kişilik mekana 3 bin kişi alınınca izdiham yaşandı.

Bodrum'da bir gece kulübünde sahne alan Yıldız Tilbe'nin konseri izdihama neden oldu. Tatilciler Tilbe'nin fotoğrafını çekip anı ölümsüzleştirmek için bir birleri ile yarıştı.

BİN 500 KİŞİLİK MEKANA 3 BİN KİŞİ GİRDİ
Gümbet barlar sokağında bulunan Pasha'da sahne alan Yıldız Tilbe izdihama neden oldu. Saatler öncesinden Tilbe konserinin biletlerin tükendi. Tilbe hayranları fotoğraf çektirmek için adeta birbirlerini ezdi. Bin 500 kişilik eğlence mekanına yaklaşık 3 bin kişi giriş yapınca kulüpte adım atacak yer kalmadı.

HAYRANLARINA UNUTULMAZ GECE YAŞATTI
İki saat sahnede kalan ünlü sanatçı, söylediği şarkılarla hayranlarına ve tatilcilere unutulmaz bir gece yaşattı. Eski ve yeni albümünden şarkılar seslendiren Tilbe, yaptığı ilginç dans figürleri de büyük beğeni topladı. Şarkılarını hayranları ile beraber söyleyen Tilbe, zaman zaman söylediği slov şarkılarla da duygu dolu anlar yaşattı.

İÇERİ GİREMEYENLER DIŞARIDAN İZLEDİ
Kulübün kapılarının Tilbe sahneye çıkmadan saatler önce müşterilere kapanması bazı hayranlarını ise üzdü. İçeri giremeyen Tilbe hayranları, ünlü sanatçıyı dışarıdan dinlemekle yetindi.