Sıla Gençoğlu ile Sarmaş Dolaş Görüntülenen Hazer Amani'den İlk Açıklama

Sarkıcı Sıla Gençoğlu ile arabada uyurken görüntülenen evli Hazer Amani, '2. Sayfa' programına yaptığı açıklamada aşk iddialarını yalanladı.

 

30 Ekim'de Ahmet Kural'dan şiddet gördüğü iddialarıyla şikayetçi olan Sıla Gençoğlu, TV 8 ekranlarında bir dönem yayınlanan MasterChef programının sunucusu Hazer Amani ile sarmaş dolaş görüntülendi. Evli olan Hazer Amani, Sıla hakkındaki aşk iddialarını yalanladı.

"AŞK İDDİALARININ ALAKASI YOK"
MasterChef'te jüri üyeliği yapan Hazer Amani, evli olmasına rağmen Sıla Gençoğlu ile sarmaş dolaş görüntülenmesinin ardından Kanal D ekranlarında yayınlanan '2. Sayfa' programının yapımcısına attığı mesajda iddiaları yalanladı. Amani, hakkında haberler için şöyle konuştu: "Fotoğrafı yeni gördüm. Aşk iddialarının alakası yok.

"SILA'NIN EVİNE GİTMEDİK"
Bir proje hakkında destek almak için bir araya geldik. Yakında proje haberleri çıkacak ve öğreneceksiniz. Sıla beni Bomonti'ye bıraktı. Onun evine gitmedik."EŞİMLE PROBLEMİMİZ YOK"
Programının yapımcısının 'Eşininizin buluşmadan haberi var mı?' sorusuna ise "Bu iddialar saçmalık eşimle bir problemim yok. Eşimle Sıla da arkadaş değil. Buluşmamız sadece işle alakalı yapımcımız proje hakkında konuşmamıza izin vermiyor." dedi.

'Muhabir arkadaşlar sizi 23.15'te görüntülemiş durumunuz alkolle mi alakalı yoksa yediğiniz yemekten mi zehirlendiniz?' sorusuna ise "Her ikisi de komik" yorumunu yaptı.

MUHABİRLERDEN RAHATSIZ OLUP POLİS ÇAĞIRDILAR
Görüntüleri çeken gece muhabiri ise Sıla Gençoğlu'nun Nişantaşı'ndaki evinin önünde 1 saat beklediklerini ve beklemelerinden rahatsız oldukları için polis çağırdıklarını söyledi.