Sosyal Medya'da paylaştığı videolarla dikkat çeken Cevher, albüm çalışmasını tamamladı

Coverladığı arabesk ve pop şarkılarına kattığı farklı ve özgün yorumlarla, büyük ve geniş bir hayran topluluğunun takip ettiği Cevher, üç şarkı ve bir remix'ten oluşan "Merhametsiz" albümünü, 31 Mayıs Çarşamba günü dijital müzik marketlerde müzikseverlerin beğenisine  sunuyor.

Suat Aydoğan aranjörlüğünde hazırlanan albüme adını veren "Merhametsiz"in sözü ve müziği Cevher'e, çıkış parçası "Özelim" ve "Bizim Şarkımız" ise Burak Öksüzoğlu'a ait.

Sade ama güçlü düzenlemeleri ve benzersiz yorumu ile yorumladığı her şarkıya bambaşka bir lezzet katan Cevher, son yılların en dikkat çekici yorumcularından biri olarak 2017'de de adından sıkça söz ettiren isimlerden biri olacak.

Sosyal medyada yayınladığı videolar ile milyonlarca kere izlenen ve tıklanan Cevher, "Merhametsiz" çalışmasının ilk video klibini “Özelim” şarkısına çekti.

Özel tasarım olan “Harun” yatında, Göcek, Fethiye ve Dalyan koylarının doğal güzellikleri arasında 30 kişilik bir ekiple iki günde çekilen "Özelim"in video klibinin yönetmenliğini Murad Küçük üstlendi. Klipte Cevher'e, dövme tasarımcısı model Can Büyükaltay eşlik etti.