Şükran Ovalı'nın Hamile Olduğu Caner'in Yaptığı Kazada İfşa Oldu

Seyir halindeyken bir ticari taksiye çarpan Caner Erkin'in araçtaki eşi Şükran Ovalı'ya "Sen hamilesin içeri gir" dediği ortaya çıktı.

 
 

Beşiktaş'ın milli futbolcusu Caner Erkin'in aracıyla seyir halindeyken bir ticari taksiye çarpıp kaçtığı iddia edildi.

CANLI YAYINA BAĞLANDI
Star TV'de yayınlanan Duymayan Kalmasın'a telefonla bağlanan taksi şoförü mağdur olduğunu ve gururunun kırıldığını belirterek "Caner ve eşinden özür bekliyorum" dedi.

"SEN HAMİLESİN İÇERİ GİR"
Caner'in kaza anında eşine "Sen hamilesin içeri gir" dediğini aktaran taksi şoförü, "Caner aracıyla benim arabama vurup kaçtı. Daha sonra ben aracı başka bir yerde park halindeyken gördüm. Aracın başında bekledim. Caner ve eşi geldi. Caner'e arabama çarptığını ve rapor tutmamız gerektiğini söyledim ve polis çağırdığımı belirttim. Ama Caner'le eşi benim üzerine yürüdü. Eşi bana çok ağır küfürler etti. Caner eşine 'hamilesin sen içeri gir' dedi. Sonrasında kim olduklarını bilmediğim ama korumaya benzeyen kişiler geldi. Benim üzerime yürüdü. Caner ve eşi gitti.'' ifadelerini kullandı.

''GURURUM KIRILDI''
Polisi aradığını belirten taksi şoförü, "Ben sadece rapor tutmak istemiştim. Onlar bana 'Sen para koparmaya çalışıyorsun' dedi. Kazadan kaynaklanan maddi hasarı karşılamalarını istemiyorum. Benim gururum kırıldı. Onlardan özür bekliyorum." şeklinde konuştu.