Survivor Nagihan Karadere'den Şaşırtan Açıklama: Sema Aydemir'den Tehdit Mesajı Aldım

Kanlı Sopa Paylaşımı Yaptı

Survivor'un yarışmacıları Nagihan Karadere ve Sema Aydemir, eski konuların açılmasının ardından birbirine girmiş ve Sema, Nagihan'a kanlı sopa fotoğrafı göndermişti. Bugün canlı yayında konuşan Karadere, "Sema'dan tehdit mesajı aldım" dedi.

 

"BİR HALT OLAMAZSIN"
Bunun üzerine açıklama yapan Sema, "Senin karşında yenildiğinde elini kalbine koyup selam veren, performansına saygı duyan bir yarışmacı var unutma. Benim karşımda ise varlığımda hiç bir zaman adının geçmediği, en iyilere çıkamadığı için karşı takıma kaçan bir yarışmacı var. Ben kaybettiğimde saygılı ve asil olabilirim ama sen kazandığında da bir halt olamazsın." şeklinde konuştu.

"TEHDİT MESAJI ALDIM"
Bugün 2. Sayfa programında açıklama yapan Karadere Sema'dan kanlı sopa fotoğrafı attığını söyleyerek sözlerine şöyle devam etti: "Birkaç şey daha oldu ve ben sustum sonra bir yayından sonra bana kanlı sopa mesajı attı. Ben de ondan sonra bu yazıyı yayınladım. Her yerde benim mesajım yayınladığı için haklıyken haksız durumuna düştüm. Olan yine bana oldu. Tehdit gibi bir mesajdı. Ben yarışmada karşı takıma geçerek onlarla mücadele ettim. All star takımının kuyruk acıları var. Sema'yla performansımızın arasında çok fark var. İyi ki yarışmada şampiyon olmamışım sadece ben değil herkesin başı ağrırdı. Bir hazımsızlık var. Karşılaşsak hiçbir şey olmaz. Bir ara gelince 'merhaba' diyerek elimi uzatıyorum."