Survivor'da Adaya Veda Eden Türk İsim Kader Karakaya Oldu

Survivor Türkiye Yunanistan yarışmasında elenen son isim belli oldu. Yarışmaya vedan eden isim Türklerden Kader Karakaya oldu.

 

Survivor 2019'un ikinci haftasında Türk takımında eleme heyecanı yaşandı. Bu hafta dokunulmazlığı Yunanistan'a kaptıran Türk takımında üç yarışmacı eleme adayı olarak sms oylamasına kaldı. Survivor'da Türk takımından elemeye kalan Atakan, Kader ve Okay arasında elenen isim Kader oldu.

ELEME ADAYLARI BELLİ OLDU
Survivor 2019'un ikinci haftasında Türk takımında eleme heyecanı yaşandı. Bu hafta dokunulmazlığı Yunanistan'a kaptıran Türk takımında üç yarışmacı eleme adayı olarak sms oylamasına kaldı. Türk takımında yapılan oylamayla elemeye kalan ilk isim belli olurken, bireysel dokunulmazlığı kazanan Sude ve Bora diğer iki eleme adaylarını belirledi.

KADER ADAYA VEDA ETTİ
Survivor'da Türk takımından elemeye kalan Atakan, Kader ve Okay arasında elenen isim sms oylaması sonuçlarıyla belli oldu. Sms oylamasında arkadaşlarına göre en az oyu alan isim olan Kader Survivor'a veda etti.

GEÇEN HAFTA KİM ELENMİŞTİ?
Survivor'da geçen hafta Yunan takımından 3 eleme adayı çıkmıştı. Demi, İoulieta ve Spyros arasında yapılan SMS oylamasında en az oyu alarak adaya veda eden isim Demi olmuştu.