Telefon ,sosyal medya ve her yerden kendisini ve çevresini rahatsız eden sapıkla başi dertte !

Güzel oyuncu Semra Güzel'in başı bu aralar telefon ve sosyal mecradan ulaşan sapıkla başi dertte.

Hayranlık adı altında  sürekli rahatsız eden ahlaksız rahatsız eden  konuşmalar yapan ve tehtit eden şahsı savcılığa şikayet etti.

Semra Güzel Türkiye Cumhuriyeti adaletine güvendiğini yakın zamanda bu kişinin gerekli cezayı alacağına inandığını söyledi.

Basın mensupları ve kamuoyunun dikkatine 
Fazlasıyla iyiyim. Stres ve yorgunluk bir araya geliyor bazen dinlenmek gerektiğini hissediyor insan sadece. Daha öncede bildirim yayımladım , evet rahatsız eden birileri var. Beni bu olaylara maruz bırakan kişi şahsımı tanımayan bir şahıs sanırım. Şahsımı geçtim Ailemİ tanımıyor anlaşılan. Çünkü ailemi tanıyan insanın bu tür rahatsızlıklar vermesi ne yazık ki ciddi bir akıl tutulması demektir diye düşünüyorum. Ki kimsesi olmayan birine de bu şekılde bir şey yapmaya kimsenin HAKKI yok Hayranlik adi altinda rahatsızliklari tehtitleri ahlaksizliklari bitmedi 
Türkiye cumhuriyeti başsavcılığı , istanbul emniyet müdürlüğü gibi adli merciiler vasıtası ve avukatım aracılığı ile yakinen takipte olduğumuzu belirtmek isterim. Maalesef oluyor böyle şeyler diyerek ve korkarak yaşayacak halimiz yok. İnsan tabiki kaygılanabilir fakat bir kadın olarak daha güçlü yaşamalıyız hayatı korkarak değil. Kadın olarak, özellikle şiddet mağduru kadınların bir nebze sesi olabilmek adına söylemek isterim ki ;  İYİYİM VE KORKMUYORUM! BİZLER HÜR , HAKKINI SAVUNAN GÜÇLÜ KADINLAR OLMALIYIZ. Ben gayet sabırlı bir insanım ve sabrediyorum. Böyle sapık , eril ve hasta zihniyetlerin toplumdan bir şekilde soyutlanması konusunda mücadelemizin arkasındayız.