Türkçe Poprock müziğin yeni sesi Fatih CANDAŞ, KÜREK adlı şarkısı ile sevenleriyle buluştu!

Fatih CANDAŞ’ın, özellikle sözleri ile gençler tarafından büyük ilgi gören KÜREK adlı şarkısı aynı zamanda ilk klip şarkısıdır.

Sanatçı, yaklaşık 20 yıllık müzisyenlik hayatında, söz ve müziklerini kendisinin yapmış olduğu ve yediden yetmiş yediye her kesime hitap eden birbirinden farklı, dinledikçe hepsinde başka bir tat alacağınız şarkılarını gün ışığına çıkardı.

Maske Prodüksiyon etiketi ile çıkan Diğer Olasılıklar albümünde, KÜREK adlı şarkının yanı sıra, daha agresif tınılar bulunan Geldik ve Gidiyoruz ve İstanbul adlı şarkıları da yer almaktadır.

Diğer Olasılıklar albümünde ud, keman, darbuka ve elektronik sesler kullanılmıştır. Sanatçı, bu albümde deneyimli aranjör Seçkin Özer, davul kayıtlarında Arıkan Sırakaya , Bass gitar kayıtlarında ise Birkan Şener gibi isimlerle çalışmıştır.

İkinci Üçlü olarak yayınlanan maxi single çalışmasında ise Fatih CANDAŞ, daha çok akustik bir sound sergilemektedir. İkinci Üçlü isimli bu albümünde enstrüman olarak sadece bass, davul ve elektro gitar üçlüsü baskın kullanılmıştır. İkinci Üçlü albümünde yer alan şarkılar;  Güzel Bir Kadın, Neyin Hesaplaşması ve Tüm Bu Hikayeler adlı çalışmalardır.

Fatih CANDAŞ’ın tüm şarkılarının söz ve müziği kendisine aittir.