Ünlü Oyuncunun Yaşını Duyanlar, Kulaklarına İnanamadı!

Afrika asıllı ünlü oyuncu Halle Berry, görüntüsüyle genç kızlara taş çıkartıyor!

BERRY, 52 YAŞINDA!
Afrika asıllı ünlü oyuncu Halle Berry, 52.yaş gününü kutladı. Halle Berry'nin sıkı ve sağlıklı vücudunu gören takipçileri, ünlü oyuncunun yaşına inanamazken, tanrıça gibi göründüğünü belirtenlerin sayısı da oldukça fazla...

Instagramda 3 milyon takipçisi olan Halle Berry, genç kalmanın sırlarını zaman zaman takipçileriyle de paylaşıyor. Yoga ve meditasyon yoluyla, akıl ve bedenini eğittiğini söyleyen güzel oyuncu, ''spor yapmak, yalnızca koşmak ve yumruk atmaktan ibaret değildir.'' dedi.

BERRY, 52 YAŞINDA!
 
TANRIÇA HALLE!
 
GENÇ KALMANIN SIRLARINI PAYLAŞIYOR
 
SADECE KOŞMAK SPOR DEĞİLDİR.
 
HAREKETSİZLİKTE, ZİNDE KALMANIN BİR YOLUDUR

"Atletik ve zinde kalmak için, zaman zaman hareketsiz olmak, esnemek ve nefes almakta gerekir.'' diyen 52 yaşındaki güzel oyuncu, yoga ve meditasyon yapmadan tek bir gününü bile geçirmediğini de ekledi.
 
DÜŞÜNCELERİNİZİ DEĞİŞTİRİN

Hayatın güzelleşmesi için, düşüncelerin değişmesi gerektiğini savunan Berry'nin spor alışkanlıkları arasında, kickass boks ve halterde var.
 
SPOR YAPARKEN, BİR PARTNERİN OLMASI İŞİNİ KOLAYLAŞTIRIR.

Berry, antrenmanları eğlenceli geçtiği için, motive olmakta zorlanmadığını belirterek, bir partnerle egzersiz yapmanın genellikle daha kolay olduğunu çünkü bu ortaklık fikrinin sizi sorumlu hissettirdiğini, böylece işinizi yarım bırakmadığınızı söyledi.
 
GENÇ KALMANIN SIRRI: KEMİK SUYU!

Sık sık yaşına meydan okuduğunu ve yıllarından daha genç göründüğünü söyleyen insanlarla bir sırrını da paylaşan Berry, 8 saat kaynamış olan kemik suyu içmenin, genç kalmakta büyük payı olduğunu ifade etti.
 
KENDİNİZİ BAZEN, PATATES CİPSİYLE ŞIMARTABİLİRSİNİZ!

Beslenme alışkanlıklarının ciddiye alınması gerektiğini savunan güzel oyuncu, ''ama bazen kendimizi patates cipsiyle şımartabiliriz'' diyerek samimi bir itirafta bulunmaktan da çekinmedi.
 
ÖZGÜVENLİ HİSSETTİRİYOR
 
KİTAP OKUMAK VE ÇOCUKLARIMLA İLGİLENMEK, BENİ RAHATLATIYOR

Zihni boşaltmak için, kitap okumanın faydalı bir meşguliyet olduğunu savunan güzel oyuncu, çocuklarıyla ilgilenmenin de rahatlamanın başka bir yolu olduğuna değindi.
 
 İsteğin olduğu yerde, bir yol var!