Ünlü Şarkıcıya Haciz Şoku! Evinden Çıkarıldı - BabaKuş - Magazin ve Haber

Ünlü Şarkıcıya Haciz Şoku! Evinden Çıkarıldı

Karadeniz'in Ricky Martin'i Davut Güloğlu oğlunun kira ve aidat borcu yüzünden icralık oldu. Güloğlu, sevgilisi ve oğlu ile kaldığı evden mahkeme kararı ile çıkarıldı.

 
 

Davut Güloğlu, oğlu Cengizhan Güloğlu'nun ödemediği 66 bin liralık kira ve aidat borcu yüzünden icralık oldu. Eve haciz geldi, televizyon ve koşu bandı alındı. Ayrıca şarkıcı, sevgilisi ve oğluyla birlikte yaşadığı evden mahkeme kararıyla tahliye edildi.

66 BİN TL'LİK BORCU ÖDEMEDİ
Oğlu Cengizhan Güloğlu ve sevgilisiyle birlikte yaşayan Davut Güloğlu'nun Parago Sitesi'ndeki evinin kira kontratı oğlunun üzerineydi. Sitenin aidatı ve evin kirasını uzun süre ödemeyen Güloğlu'na ev sahibi 7 tane icra davası başlattı. Şarkıcı, 66 bin TL'lik bu borcu ödemedi. Bunun üzerine eve hacze gelen memurlar televizyonu ve koşu bandını aldılar.

EVDEN ÇIKARILDI, ARABASINA HACİZ KONULDU
Aynı zamanda şarkıcının sahibi olduğu D G İnşaat'ın banka hesaplarına, Cengizhan Güloğlu'nun banka hesaplarına ve araçlarının üzerine haciz konuldu. Güloğlu ailesinin evden çıkması için de dava açan ev sahibi bu davayı da kazandı. Davut Güloğlu, sevgilisi ve oğlu Cengizhan evden çıktılar.

davut güloğlu oğlu ile ilgili görsel sonucu

(ELİF ALTIN-VATAN)