Yasak Elma Dizisinin Setinde Bir Oyuncun Asistan Kızı Taciz Etti İddia Edildi

Fox TV ekranlarında izleyiciyle buluşan Yasak Elma dizisinin bir erkek oyuncusu sette çalışan genç asistanı taciz ettiği ortaya çıktı.

 

Instagram'da 'lost.secret' isimli hesabın iddiasına göre, Yasak Elma dizisinin bir erkek oyuncusu setteki asistanı taciz etti.

YAPIMCI VE OYUNCULAR ASİSTANA DESTEK VERDİ
Dizinin yapımcısı Fatih Aksoy'un ve diğer oyuncuların da asistana destek verdiği öne sürüldü. Asistanı taciz eden erkek oyuncunun ise sert bir dille uyarıldığı ve özür dilediği iddia edildi.

DİNLERKEN KANIM DONDU
Ranini.tv sitesinin sahibi ve TV yazarı da Twitter'dan dizi setinde yaşanan taciz ile ilgili şunları yazdı: "Yasak Elma dizisinin setinde yaşanan tatsız bir sıkıntıyla ilgili bilgi geldi az önce. Yemin ederim olanları dinlerken kanım dondu. Başta Fatih Aksoy olmak üzere konuya sahip çıkan ve destek atan herkesi kalben tebrik ederim.

"SEKTÖRÜN KENDİNE GELMESİ LAZIM"
Sektörün bir titreyip kendine gelmesi, bünyesinden bu tip şuursuzları kusması, hızla tahliye etmesi lazım. Yeterince insanın onuru, gururu, ruhu yara aldı. Elinizi artık vicdanınıza koyup "DUR!" demek zorundasınız. Bedeli ne olursa olsun! Resmi olarak bir şikayet başvurusu yapıldığını öğrendiğim an konuyu detaylandırır, sonuna kadar desteklerim. Ayrıca duyumlarıma göre zaten yapım ve oyuncular çok basiretli davranmış ve konuya gerekli müdahaleyi yapmışlar.