Yılbaşı'nda kim nerede sahne aldı

Tüm detaylar bu haberde

Hürriyet- Behlül Aydın

Yeni yılın gelişi Türkiye’nin dört bir yanında kutlandı. İstanbul da birbirinden eğlenceli konserlere ev sahipliği yaptı.

Florya Crowne Plaza’da sahneye çıkan Işın Karaca, saatler 24.00’e yaklaşırken kızı Mia ile geri sayım yaptı. Ünlü şarkıcı, “2018’e kızımla girdim. Bu duyguyu tarif edemem ama bir yaşıma daha girdim. Kaç oldun diye sormayın. Ajda Pekkan hâlâ 47 ise ben 30’uma bastım” dedi.

Hoş geldin 2018

Hoş geldin 2018
Şampanyalar patladı..
Berksan, yeni yılı yeni mekanında karşıladı. Karaköy’de açılan Çilek’te DJ’lik yapan ünlü şarkıcı, konukları arasında bir de yarışma düzenledi ve gecenin en iyi eğlenen çifti için şampanyalar patlattı. 

Hoş geldin 2018
Eda-Metin Özülkü çifti, 2017 yılını Halkalı Elite World Europe Hotel’de sevenleriyle birlikte uğurladı. Sahne öncesi soruları yanıtlayan Metin Özülkü, “2018 umarım herkes için muhteşem bir yıl olur. Özellikle ülkemiz için terör olaylarından uzak, güzel bir sene diliyorum” dedi. 
Hoş geldin 2018
Selami Şahin İstanbul CVK Bosphorus Otel’de sahne aldı. Sanatçı, “Geldiğiniz için teşekkür ederim. 2018 hepimize sağlık, mutluluk getirsin. Birbirimizi sevelim, barış olsun” dedi.
Hoş geldin 2018
Simge, yılbaşı akşamı Afyon’daki Akrones Hotel’de konser verdi. 3 saate yakın süre sahnede kalan şarkıcı, yeni yıldan sağlık, mutluluk ve barış diledi: “2018 hepimize uğurlu olsun.”
Hoş geldin 2018
Yeni albümü “Bu Kalp İçinde Teksin”le adından söz ettiren Ferhat Göçer, 2018’i The Grand Tarabya’nın sahnesinde karşıladı. “Yeni yılda yurtta ve tüm dünyada sükunet istiyorum. Herkes bir sakin olsun” diyen Göçer, eski hit’lerinin yanı sıra yeni albüm şarkılarını da seslendirdi.
Hoş geldin 2018
Hakan Altun, Ataköy Marina’nın içerisinde bulunan Nossa Costa isimli mekanda sahneye çıktı. Daha sonra Etiler Sahne adlı mekande sahne alan Ünlü şarkıcı, muhabirlere 2018’den beklentilerini anlatırken “Belki evlenirim. Yaş oldu 45, vakti geldi. Eğer bir aday olursa öyle uzun süre flört etmeyeceğim, hemen evleneceğim” dedi.
Hoş geldin 2018
Soner Arıca, Hilton Garden Inn Ankara’da sahneye çıktı. Bir yılbaşı geleneğini yerine getirerek sahnede nar patlatan Arıca, “Yeni yıl hepimize sağlık, kardeşlik ve bereket getirsin” dedi.
Hoş geldin 2018
Demet Akalın, 2018’i Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel’de karşıladı. Gece, şarkıcının eşi Okan Kurt’un DJ performansıyla başladı. Çift, konser öncesi muhabirlerle bir araya geldi.

Demet Akalın, Hande Yener’in kendisi hakkındaki açıklamaları hakkında konuşmak istemedi: “Yeni yılda polemiklerin içinde yer almayacağım”
Hoş geldin 2018
Hoş geldin 2018

Büyük Kulüp, yılbaşı programında iki ünlü şarkıcıyı ağırladı. Önce Tuğba Özerk sahneye çıktı, gece 22.00’den sonra da Nilüfer mikrofon başına geçip en sevilen şarkılarını seslendirdi.

Hoş geldin 2018
Hoş geldin 2018

Sezen’le küs değildik
Hilton Otel’de konser veren Yıldız Tilbe, sahne öncesi basın mensuplarıyla buluştu. Tilbe, yaklaşık 25 yıldır küs olduğu Sezen Aksu’nun evine giderek barıştığı haberleri hakkında konuştu: “Biz küs değildik, sadece görüşemiyorduk. Ona güzel bir hediye götürdüm. Bazı haberlerde çikolata götürdüğüm yazıldı ama çikolata değildi, değerli bir şeydi. Sonuçta bir araya geldik.”
Hoş geldin 2018
Buray, Antalya Port Nature Luxury Resort Hotel’de sahneye çıktı. Şarkıcı konserine “2018’e ayrı bir heyecan, ayrı bir coşkuyla, avazımız çıktığı kadar, sesimiz kısılana kadar şarkı söyleyerek girmeye var mısınız?” diyerek başladı ve sevilen şarkılarını söyledi.
Hoş geldin 2018
Ferman Toprak, yeni yılı Ataşehir’deki Silence İstanbul Otel’de verdiği konserle karşıladı. Şarkıcı, 2018’in ilk saatlerinde de Etiler Clup’da sahneye çıktı.
Hoş geldin 2018

Anne oluyorum..
Nadide Sultan yeni yılı Taksim International Abant Palace Oteli’nde karşıladı. Sahneye kırmızılar içinde çıkan şarkıcı, hamile olduğunu açıkladı: “Yeni yıla anne olarak giriyorum!”
Hoş geldin 2018
Günay Restoran yeni yılı Kenan Doğulu ile karşıladı. Tıklım tıklım dolan mekanda ünlü popçuyu dinlemeye gelenler arasında eşi Beren Saat ve annesi Serpil Doğulu’nun yanı sıra Sevim Emre-Orhan Gencebay gibi ünlü isimler de vardı. Mekana özel olarak alaturka repertuvar hazırlayan Doğulu, “Bir gün burada sahne alacağımı biliyordum. 25 yıldır bunun hayalini kuruyordum. Bu geceye nasipmiş” dedi.
Hoş geldin 2018