Zorlu'da Mabel Matiz İzdihamı Yaşandı

Öyle Kolaysa isimli teklisini kısa bir zaman önce yayınlayan Mabel Matiz, yayınlandığı ilk günden itibaren tüm platformlarda bir numaraya yükselen şarkısını ilk defa geçtiğimiz akşam Zorlu PSM Studio'da seslendirdi.

Atlantis Yapım işbirliği ile gerçekleşen Vestel #gururlayerli konserleri kapsamında sahne alan Mabel Matiz, yaklaşık iki saat boyunca devam eden performansında mekanı dolduran dinleyiciler ile birlikte sevilen şarkılarını seslendirdi. 

"Bir sürü şeyi ıskalıyoruz."
Mabel Matiz : " Hayatta gelen geçen bir sürü güzel şeyi ıskalıyoruz. Iskalamasak mı acaba ? " sözleri ile konserini coşkulu kalabalık eşliğinde devam ettirdi. 

"Mükemmeli ilk defa seyirci karşısında !" 
Yakın zaman sonra çıkacak olan Maya ismini verdiği albümünden " Mükemmeli " isimli şarkısını da sahnede dinleyici ile ilk defa buluşturan Mabel Matiz, kapıda kuyruk oluşturan sevenlerine sürprizlerle dolu bir konser yaşattı ve alkışlar eşliğinde konserini sonlandırdı. 

"Özge Fışkın ile Öyle Kolaysa'yı bir kere daha söyledi !"
Konserin sonuna doğru sahneye Özge Fışkın'ı davet eden sanatçı, yeni şarkısı Öyle Kolaysa'yı sevilen sanatçı ile birlikte tekrar seslendirdi. 

Zirvenin sahibi Mabel Matiz ! 
Mabel Matiz'in yeni teklisi Öyle Kolaysa tüm platformlarda bir numaraya yerleşirken dört günde dört milyon tıklanma ile Youtube'da trend videolar kategorisinde iki numaraya ulaştı