Aslı Enver-Önder Öztarhan aşkı bitti!

Aslı Enver, 5 aydır aşk yaşadığı sevgilisi Önder Öztarhan'ı sosyal medya hesabından sildi. Geçtiğimiz ay Öztarhan'ın ailesiyle tanışan ünlü oyuncunun bu hamlesi, "ayrılık" dedikodularını alevlendirdi.

Aslı Enver ve Önder Öztarhan, 5 ay önce çıktıkları tatilde ilk kez yan yana görülmüştü. Çiftin aşkı böylelikle Alaçatı'da belgelenmişti. Ancak geçtiğimiz ay Öztarhan'ın annesiyle tanışan Enver'in ilişkisinde sürpriz bir gelişme yaşandı.

BİRBİRLERİNİ SİLDİLER
Aslı Enver, evlilik hazırlığı yaptığı Öztarhan'ı sosyal medya hesabından takipten çıktı. Ardından Önder Öztarhan da ünlü oyuncuyu Instagram'dan sildi. Çiftin bu karşılıklı hamlesi, "Ayrıldılar." şeklinde yorumlandı. Taraflardan henüz konuyla alakalı bir açıklama yapılmadı.

BİRLİKTELİKLERİNİ SOSYAL MEDYAYA TAŞIMIŞLARDI
Enver, 3 ay önce ilişkisinin doğrulanmasının ardından birlikteliğini sosyal medyaya taşımıştı. Aslı Enver, Instagram'dan sevgilisiyle takipleşmeye başlamıştı. Önder Öztarhan da yakın çevresine çok mutlu olduklarını söylemişti.

Aslı Enver-Önder Öztarhan aşkı bitti!
Aslı Enver-Önder Öztarhan aşkı bitti!
Aslı Enver-Önder Öztarhan aşkı bitti!


AİLEYE GİRMİŞTİ
Öte yandan Enver, geçtiğimiz hafta iş insanı sevgilisi Önder Öztarhan ile birlikte Ortaköy'deki bir mekanda yemek yemişti. Çifte, Öztarhan'ın annesi de katılmıştı.

Mekan çıkışı gazetecilerin sorularını yanıtlayan Enver, ilişkisi hakkında açıklama yapmıştı. Aslı Enver, "Her şey gayet iyi. İlişkimiz de gördüğünüz gibi çok güzel gidiyor." şeklinde konuşmuştu.

"DAHA ÖNCEDEN TANIŞTIK"
Ünlü oyuncu, gazetecilerin, "Önder Bey'in annesi de yemekteydi. İlk defa mı tanıştınız?" sorularına yanıt vermişti.

Enver, "Önder'in annesiyle daha önceden tanıştık. Önder de benim ailemi tanıyor." diyerek, evlilik sinyali vermişti.

"HER ŞEY İLK GÖRÜŞTE OLDU"
Öztarhan, daha önce yaptığı açıklamada, "Evet, bir ilişki başladı. Daha çok yeni. Şu an her şey yolunda, iyiyiz, güzeliz. Her şey ilk görüşte oldu." ifadelerine yer vermişti.