Beyazıt Öztürk'ten "Derdimi Anlatacak Kadar İspanyolca Biliyorum" Diyen Acun'a Olay Gönderme

Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu TV8 kanalının sevilen programı 'O Ses Türkiye'nin geçtiğimiz gün yayınlanan bölümüne, yarışmanın yapımcısı ve sunucusu Acun Ilıcalı ile jüri üyesi Beyazıt Öztürk arasındaki diyalog damga vurdu.

ACUN VE BEYAZ'IN DİYALOGU DAMGA VURDU
'O Ses Türkiye'de sahneye çıkan Burcu Günsel isimli yarışmacı, konuşabildiği diller arasında İspanyolca olduğunu da söyledi. Jüri üyesi Hadise'nin "Peki sen İspanyolca konuşabiliyor musun?" sorusuna Acun Ilıcalı'dan net bir cevap geldi. Acun Ilıcalı, 'Survivor' yarışmasının çekildiği Dominik Cumhuriyeti'ndeki ekip nedeniyle derdini anlatacak kadar İspanyolca konuşabildiğini belirtti.

"ACUN BEY NE DERDİN VAR DA ANLATACAKSIN ACABA?"
Acun Ilıcalı'nın bu sözünü duyan Beyazıt Öztürk, "Senin de derdin yok işte. Acun Bey derdini anlatacak. Ne derdin var da neyi anlatacaksın acaba?" diyerek espriyi patlattı. Ünlü şovmen, "Ya uçağım çok havada kalıyor, bir türlü inmiyor. Ayaklarım hep kum olmuş. Ya yine çok sıcak. Adamda dertler hep böyle, ne derdi olacak?" sözleriyle herkesi kahkahaya boğdu.

"ADAMIN KANALI VAR, GELİP PROGRAM SUNUYOR"
Sempatik jüri üyesi, "Allah'tan Acun gibi anlayışlı biri var da espri yapıyorum. Adamın güzelliğine bak; kombi alırsın evine, kombi fabrikasının sahibi eve gelip kombiyi takar mı? Adamın kanalı var, gelip program sunuyor burada. Daha ne olacak?" açıklaması ile Acun Ilıcalı'ya övgüler yağdırdı. Beyaz'ın güzel sözleri üzerine Acun Ilıcalı, "Teşekkür ederim" karşılığını verdi.