BURAY 2022'NİN İLK KONSERİNDE İSTANBUL'U SALLADI

TÜRKÜN GÜCÜNÜ DÜNYAYA GÖSTERİYORUZ

Kış turnesinin ikinci etabının startını Zorlu Psm sahnesinde veren Buray, Kerkisolfej organizasyonu ile düzenlenen konserde muhteşem bir sahne performansına imza attı.

2022'DE BÜYÜK AŞK YAŞAYACAĞIM...
Biletleri günler öncesinden tükenen 2022 yılının ilk konseri öncesinde basın mensuplarını kulisinde ağırlayan Buray, samimi açıklamalarıyla dikkat çekti. 14 Şubat'ın yaklaştığını hatırlatan muhabirlere ''Yıldız haritama baktırdım. Astrolojiye göre 2022 yılında bana büyük bir aşk görünüyor. Bu yıl büyük bir aşk yaşayacağım. Hatta olası bazı isimler söylediler ama şimdilik bir şey söylemeyeyim, sonra yanlış anlaşılır başka yerlere çekilir.'' sözleriyle sürpriz bir açıklama yapan başarılı sanatçı, muhabirlerin ''Bari baş harfini söyleyin'' şeklindeki ısrarlarına rağmen ''Baş harfi X'' yanıtı ile adeta ser verip sır vermedi.

TÜRKÜN GÜCÜNÜ DÜNYAYA GÖSTERİYORUZ
BİR ÇOK ÜLKEDE MÜZİK LİSTELERİNDE ZİRVEYE YÜRÜYORUZ...
Prodüktör İlkay Sencan ile birlikte çıkardıkları 92 ülkede aynı anda yayına giren ve bir çok ülkenin müzik listelerde zirve yürüyüşe geçen ''Deals With The Devil''in başarısının kendilerini son derece gururlandırdığının da altını çizen Buray, ''Global Markette başarılı olacağımıza çok inandık. Uluslararası arenada da zirveye oynamak istiyorum. Şu an birçok ülkede zirve yürüyüşündeyiz ve bu hem İlkay'ı hemde beni çok gururlandırıyor. Türkün gücünü, isteyince neler yapabileceğini dünyaya gösteriyoruz. Bunun yanı sıra şarkı Türkiye'de de çok beğenildi. Buda bizim için ayrıca bir gurur.'' iddialı projenin daha şimdiden yüzlerini güldürmeye başladığını ifade etti.

Röportajın ardından sahnedeki yerini alan ve şarkılarını yüzlerce kişilik koro ile hep bir ağızdan seslendiren başarılı sanatçı, 92 ülkede aynı anda yayınlanan ve birçok Avrupa ülkesinde listelerde zirve yürüyüşüne geçen ''Deals With The Devil''i de ilk kez canlı canlı söyledi.