Hayat Bilgisi'nin Var Mısın Arif'i Ümit Erdim'den 'Çok Zayıflamışsın' Eleştirilerine Olay Cevap!

Hayat Bilgisi'nin Var mısın Arif'i olarak tanıdığımız Ümit Erdim, ameliyatsız, diyet ve sporla zaman içerisinde bambaşka birine döndü. Geçtiğimiz gün hikayesinde 142 kilo halini paylaşıp, takipçilerinden gelen çok zayıflamışsın yorumlarına ithafen "hayır bunu mu istiyorsunuz anlamadım ki" diyerek sitem etti.

Hayat Bilgisi'nin en sevilen karakterlerinden Var mısın Arif olarak tanıdığımız Ümit Erdim'i hatırladınız mı?

Kilolu haliyle tanıdığımız Erdim'i, şimdi gören hayranları tanıyamıyor.

İşte Ümit Erdim'in yeni hali. Erdim, doğal yöntemler ve spor yaparak zayıfladığını her defasında belirtiyor ve zayıflamak isteyenleri uyarıyor. "Çayla, çorbayla zayıflanıyor' diyenlere kanmayın. Sporla zayıfladım. Çayla çorbayla, akşam televizyon karşısında çayı içelim, sabah zayıflamış kalkalım böyle bir şey yok. Spora gidin, sahile çıkın, koşun. Vaktiniz yoksa da 1 saat az uyuyun, spor yapın."

 
 
 
Çökmüşsün, çok zayıflamışsın! eleştirilerine kilolu haliyle cevap verdi!


Şimdilerde takipçileri tarafından zayıf olduğu için eleştirilen Ümit Erdim, Instagram'ın hikaye bölümünden 142 kilo olduğu eski bir fotoğrafını paylaştı. Ünlü oyuncu, sosyal medyada takipçilerine "Hayır bunu mu istiyorsunuz, anlamadım ki!" sorusunu yöneltti.

 

Eylül 2015'te aşk yaşamaya başlayan ünlü oyuncu Ümit Erdim ile Seda Çınar, 2017 yılında dünyaevine girmişti.
 

Geçtiğimiz yıl kızları 'Ses'i kucaklarına alan çift ise sosyal medya hesaplarından mutluluklarını takipçileriyle sık sık paylaşıyorlar.