Kamera Arkasından Kamera önüne Fırladı…!

Beyaz Show, Özlem Tekin’le Hiperaktif Show gibi daha bir çok önemli projede uzun yıllar kamera arkasında görev yapan Cem Eroğlu’nun, Emre Özbay ile birlikte yazdığı “R.C.E. Giremedim” stand-up Show hız kesmeden ve gün geçtikçe seyirci sayısını arttırarak güldürmeye devam ediyor.

Ünlü isimlerden tam destek!
Tiyatro, sanat ve haber dünyasının önemli isimleri de Cem Eroğlu’na gülüyor.

İlginç bir anlatım tarzı, farklı içeriği ile sahnelediği “R.C.E. Giremedim” stand-up Show dikkatleri üzerine çeken Cem Eroğlu, tiyatronun usta isimlerinden Genco Erkal, Füsun Demirel, NTV Ana Haber spikeri Seda Öğretir, komedinin duayenlerinden Erdal Özyağcılar, Günay Karacaoğlu, Sumru Yavrucuk, Selçuk Yöntem, Genco Erkal, Rutkay Aziz, Berna Laçin gibi usta isimlerinden de tam not aldı.

Cem Eroğlu uzun yıllar kamera arkasında Beyaz Show, Özlem Tekin’le Hiperaktif  ve daha birçok önemli programlarda metin yazarı olarak ve bazen de oyuncu olarak  görev alırken, adeta kamera arkasından önüne fırladı. Yaklaşık 4 aydır “R.C.E. Giremedim” stand-up Show’u çeşitli mekanlarda sahneye koyan Cem Eroğlu, seyircisinden tam not almaya devam ediyor.

“R.C.E. Giremedim” stand-up show, ilk lafa giremeyenlerin, ilk tanışmayı beceremeyenlerin, içi dolu olup kendini ifade edemeyenlerin, elini kolunu nereye koyacağını bilemeyenlerin saftirik mevzuları en komik haliyle sahneye taşıyor. Gir, gör, gül, git...‘’Selametle... yine bekleriz, ayağınıza sağlık’’ diyebilen bir garip arsız komedyenin lakırdısı olan Cem Eroğlu’nun sahnelediği R.C.E. Giremedim, sahnedeki samimiyetiyle de stand-up showa yeni soluk getirdi.