Kayınpederini Oyuncu Yaptı

Ünlü komedyen Şafak Sezer 14 Aralık’ta vizyona girecek olan “Bana Bir Soygun Yaz 2” Sinema Filminde kayınpederi  Yücel Kaçmaz’la  kamera karşısına geçti.

Ünlü komedyen Şafak Sezer’in  daha önceki sinema filmlerinde yakın arkadaşları veya yanında çalışanlarını filmlerinde oynatmasına seyirci alışmıştı.

Şimdi de ünlü komedyen Şafak Sezer 14 Aralıkta vizyona girecek olan “Bana Bir Soygun Yaz2” sinema filminde kayınpederine rol verdi.

Damat Şafak Sezer ve kayınpeder Yücel Kaçmaz çekimler esnasında çok eğlenmişler!

Ünlü oyuncu Şafak Sezer duygularını söyle  dile getirdi;
“İnsanın kayınpederi ile aynı filmde oynaması ne kadar zormuş. Bunca yıllık oyuncuyum hiç bu kadar stres olmadım. Zor olduğu kadar da çok eğlenceliydi. Çekimler esnasında biz çok eğlendik. Benim,  sevgili eşim ve ailemiz içinde güzel bir anı olarak hayatımızda yerini alacak” dedi.

Kayınpeder Yücel Kaçmaz’da duygularını şu şekilde anlattı;  “Benim için hoş bir deneyim oldu.

Şafak Sezer damadım olmasının yanında Türk sinemasının en iyi oyuncularından biri. Hal böyle olunca onun olduğu bir filmde rol kesmekte benim için kolay  olmadı. Ama her seferinde beni çok iyi motive etti ve bir oyuncu koçu gibi rolüme hazırladı. Damadım diye söylemiyorum kendi gözlerimle gördüm ve yaşadım son derece disiplinli ve işine aşık bir Şafak gördüm”dedi.

Komedi türünün en başarılı isimlerinden Şafak Sezer bu filmde hayat verdiği karakter olan Kasap Tercan ile beyaz perdede yine izleyenleri büyüleyecek.

Eser Yapım imzası ile beyaz perdeye taşınan film 14 Aralık’ta vizyona giriyor.