Kurumsal hayatın en başarılı Yönetim Danışmanlarından biri olan Banu Yüksel’in edebiyat alanındaki ilk ürünü ‘Derinden’ isimli romanının ikinci basımı yapıldı!

Banu Yüksel’in Ocak 2019’da yayınlanıp, hızlı bir ivme ile Türkiye genelindeki  tüm prestijli kitapevlerinin raflarında yer alan ‘Derinden’ isimli aşk romanı okuyucuların büyük beğenisini topladı. Kısa süre içerisinde ilk basım stokları tükenen kitabın, ikinci basımı geçtiğimiz günlerde yapıldı.

1975 doğumlu olan yazar, Uludağ Üniversitesi İşletme lisans ve Yıldız Teknik Üniversitesi Eğitim Yönetimi ve Denetimi Anabilim Dalında yüksek lisans eğitimi almıştır. Türkiye’nin önde gelen üniversiteleri ,kamu  kuruluşları ve özel sektör firmalarına yönelik gerçekleştirdiği önemli projeler ile adını duyuran yazarımız uzun yıllar Yıldız Teknik Üniversitesi Rektör Danışmanlığı görevini  de yürütmüştür.
banu yüksel derinden ile ilgili görsel sonucu
Çıkarmış olduğu romanında ise, Derin isimli kahramanının çalkantılı ve hazin yaşam öyküsünü anlatmaktadır. Akıcı dili, hikaye örgüsü ve konu çarpıcılığıyla okuyucularından tam not almayı başarmış olan Yüksel, son dönemde edebiyat dünyasının yıldızı en çok parlayan yazarları arasında gösterilmektedir.

Ayrıca kitabın  baş kahramanı Derin karakterinin duygularını okuyucularına daha net geçirebilmek amacı ile kendi yazıp bestelediği ve üstelik stüdyoda bizzat seslendirdiği Derinden  adlı şarkısı ile de Türkiye ve Dünyada bir ilke imza atmıştır. Okuyucuları kadar müzik severlerden de tam not alan Derinden isimli duygu yüklü şarkıyı tüm dijital platformlardan dinlemek mümkün.