Pınar Çubukçu'nun Klibinde Ünlü İsimler Rol Aldı

2019 yazına damga vuracak şarkı Pınar Çubukçu’dan geldi! Ünlü sanatçı, “Aklımı Oynatacağım” adında kıpır kıpır bir single hazırladı. Hareketli şarkının klibinde Çubukçu’ya sanatçı arkadaşları eşlik etti. Renkli klibin yıldızı ise Pınar Çubukçu’nun 20 yıllık dostu Gülben Ergen ve 3.5 yaşındaki kızı Yağmur oldu.

Hem ünlü sanatçılara verdiği besteleri hem de son dönemde kendi seslendirdiği şarkılarıyla müzik dünyasında büyük ses getiren Pınar Çubukçu yine bombayı patlattı! Ünlü sanatçı, 2019 yazına damga vuracak kıpır kıpır bir şarkı hazırladı.

“Aklımı Oynatacağım” adlı single, Soykan Production-Pınar Soykan’ın yapımcılığında dijital platformlarda yayınlandı.

SANATÇI DOSTLARI BÜYÜK DESTEK VERDİ
Sözleri Pınar Çubukçu’ya, müziği Yılmaz Taner’e ait olan, aranjesi ise Şahin Kurnaz’ın imzasını taşıyan “Aklımı Oynatacağım” şarkısına rengarenk bir klip çekildi. Yönetmen koltuğunda Safa Gülsoy’un oturduğu klipte sanat dünyasından Gencer Savaş Bandosu, İrfan Özata, Fatih Ertür, Nazlıhan Başak İlhan ve Neylan Yedikel de rol aldı.

GÜLBEN ERGEN: ABLA-KARDEŞ GİBİYİZ
Pınar Çubukçu sevenlerine büyük bir sürpriz daha yaptı. Ünlü sanatçı, klibinde 20 yıllık arkadaşı Gülben Ergen ile 3.5 yaşındaki minik kızı Yağmur’u da oynattı. Çekimler boyunca Pınar Çubukçu’yu hiç yalnız bırakmayan Gülben Ergen, sanatçıyla çok yakın olduklarını söyledi: “Pınar’la abla-kardeş gibiyiz. Albümlerimde onun birçok şarkısına yer verdim. ‘Aklımı Oynatacağım’ adlı yeni şarkısı için de en az onun kadar heyecanlıyım. Göreceksiniz bu yaz her yerde bu şarkı çalacak.”